Військовий юрист. Захист прав військовослужбовців

Юрист у військових справах - фахівець у сфері юриспруденції, який надає правову допомогу призовникам і військовозобов'язаним.

Юридична допомога військовослужбовцям і ветеранам АТО/ООС надається як з питань призову та проходження служби, так і по аспектах військового обліку. До компетенції військового юриста входять надання консультацій, складання документальної бази та представлення інтересів клієнтів у відповідних інстанціях.

Запишіться на безкоштовну консультацію юриста "Центру правової допомоги" та отримайте відповіді на свої питання.

  • Допомога з питань матеріально-соціального забезпечення;
  • Правовий захист військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС;
  • Консультація з питань призову на строкову службу;
  • Оскарження незаконного звільнення з військової служби;
  • Отримання посвідчення "Учасника бойових дій";
  • Пільги на комунальні послуги, отримання житла;
  • Розірвання контракту;
  • Отримання земельної ділянки.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Безкоштовна консультація
Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
Вузькопрофільні спеціалісти
Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
Обирайте кращих
Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, 3хв від ТЦ "Любава"
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
ПОДОПРИГОЛОВ ВІКТОР ЄВГЕНОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 15 років
Представлення інтересів фізичних осіб по військовим справам; оскарження незаконного звільнення з військової служби та відновлення у званні; оскарження наказів командування про притягнення до дисциплінарної відповідальності.

БОЙКО ЯРОСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ
Юрист. Юридичний стаж - 5 років
Консультування з питань призову на термінову військову службу у Збройні Cили України, проходження та звільнення з військової служби у Збройних Cилах Україні. захист військовослужбовців у суперечках про незаконне звільнення з військової служби і відновлення.

СВИРИД АРТЕМ
ІГОРОВИЧ
Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
Консультування з питань перерахунку середньої заробітної плати, яка зберігається за військовослужбовцем; оформлення фінансової допомоги, житла, земельної ділянки для УБД.
БАНГА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
Консультування фізичних осіб з питань військового права; вирішення проблем з призовом на військову службу; страхування й відшкодування збитків, заподіяних у зв'язку із проходженням служби.
ОРОПАЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

Адвокат. Юридичний стаж - 25 років
Представництво інтересів та захист прав осіб у справах, пов'язаних з військовими обов'язками (у тому числі в кримінальному процесі); оскарження рішення про відмову у наданні статусу УБД, виплаті компенсації військовим або членам родини загиблих.

КОМІРКО ВАДИМ МИКОЛАЙОВИЧ

Юрист. Юридичний стаж - 6 років
Консультування з питань страхування й відшкодування збитків, заподіяних у зв'язку із проходженням служби; надання інформації про право на відстрочку у випадку призову на термінову службу або мобілізації.

ГУМЕН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Юрист. Юридичний стаж - 30 років
Забезпечення супроводу отримання одноразових виплат у разі загибелі, каліцтва; повний юридичний аналіз умов контракту, супровід його висновку й розірвання.

БОНДАРЕНКО ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 21 рік
Представлення інтересів фізичних осіб у справах військового права; оскарження рішення про відмову у наданні статусу учасника бойових дій; оскарження наказів командування про притягнення до дисциплінарної відповідальності тощо.


Центр правової допомоги Київ
Центр правової допомоги м.Київ

Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням військових питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері військового права.

Юрист у військових справах та злочинах
Окремою категорією громадян є – військовослужбовці. Діяльність військовослужбовців регулюється Законом - «Про військовий обов'язок і військову службу» та іншими підзаконними актами. Для того, щоб успішно захищати права та законні інтереси військовослужбовців, необхідні глибокі знання законодавства про військовослужбовців та практичний досвід у вирішенні спорів із військовослужбовцями, для чого потрібен саме юрист у військових справах та суперечках.

Наші військові юристи мають значний досвід ведення справ, пов'язаних із суперечками з військовослужбовцями. Наші юристи у військових справах - це, по-перше, досвідчений юрист, який має накопичений багаж знань і практику у справах з військовослужбовцями, по-друге, це кваліфікований військовий юрист у кримінальних справах, який має спеціальні знання та практику у військових судах у кримінальних справах щодо військовослужбовців.
Переваги допомоги військових юристів
Юридична допомога військовослужбовцям може знадобитися у найрізноманітніших питаннях – від отримання допомоги для військових та його сімей до захисту під час скоєння злочинів на службі. При цьому законодавство у цій галузі є досить складним – воно має свою процесуальну специфіку, яку дуже важливо вивчити перед вчиненням конкретних кроків у справі.

Незалежно від того, хочете Ви просто поставити питання військовому юристу на консультації або скористатися повноцінним обслуговуванням адвоката, звертайтеся лише до надійних та перевірених компаній.

Захист інтересів військових в суді
Військові адвокати "Центру правової допомоги" надають послуги у необхідному клієнту обсязі. Допомога починається з військової юридичної консультації. Юридична консультація військовослужбовцям дозволить отримати професійну думку щодо хвилюючої проблеми, побачити перспективи розгляду справи у суді чи досудовому порядку, виробити грамотну стратегію правового захисту.

Якщо допомога військового адвоката знадобиться у вигляді представництва чи захисту у суді, можна сміливо довірити вирішення конфлікту спеціалісту "Центру правової допомоги" . Послуги надаються конфіденційно, тому будьте впевнені, що отримана під час надання правової допомоги інформація не потрапить до рук третіх осіб.

Запишіться на консультацію юриста

Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.