Військовий юрист. Захист прав військовослужбовців

Юрист у військових справах - фахівець у сфері юриспруденції, який надає правову допомогу військовослужбовцям, призовникам і військовозобов'язаним.

Юридична допомога військовослужбовцям і ветеранам надається як з питань призову та проходження служби, так і по аспектах військового обліку, виплат, компенсацій. До компетенції військового юриста входять надання консультацій, складання документальної бази та представлення інтересів клієнтів у відповідних інстанціях.

Запишіться на безкоштовну консультацію юриста "Центру правової допомоги" та отримайте відповіді на свої питання.

 • Допомога з питань матеріально-соціального забезпечення;
 • Правовий захист військовослужбовців, ветеранів;
 • Консультація з питань призову на строкову службу;
 • Оскарження незаконного звільнення з військової служби;
 • Отримання посвідчення "Учасника бойових дій";
 • Виплати, пільги, компенсації;
 • Розірвання контракту;
 • Отримання земельної ділянки.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням військових питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері військового права.

  Юрист у військових справах та злочинах
  Окремою категорією громадян є – військовослужбовці. Діяльність військовослужбовців регулюється Законом - «Про військовий обов'язок і військову службу» та іншими підзаконними актами. Для того, щоб успішно захищати права та законні інтереси військовослужбовців, необхідні глибокі знання законодавства про військовослужбовців та практичний досвід у вирішенні спорів із військовослужбовцями, для чого потрібен саме юрист у військових справах та суперечках.

  Наші військові юристи мають значний досвід ведення справ, пов'язаних із суперечками з військовослужбовцями. Наші юристи у військових справах - це, по-перше, досвідчений юрист, який має накопичений багаж знань і практику у справах з військовослужбовцями, по-друге, це кваліфікований військовий юрист у кримінальних справах, який має спеціальні знання та практику у військових судах у кримінальних справах щодо військовослужбовців.
  Переваги допомоги військових юристів
  Юридична допомога військовослужбовцям може знадобитися у найрізноманітніших питаннях – від отримання допомоги для військових та його сімей до захисту під час скоєння злочинів на службі. При цьому законодавство у цій галузі є досить складним – воно має свою процесуальну специфіку, яку дуже важливо вивчити перед вчиненням конкретних кроків у справі.

  Незалежно від того, хочете Ви просто поставити питання військовому юристу на консультації або скористатися повноцінним обслуговуванням адвоката, звертайтеся лише до надійних та перевірених компаній.

  Захист інтересів військових в суді
  Військові адвокати "Центру правової допомоги" надають послуги у необхідному клієнту обсязі. Допомога починається з військової юридичної консультації. Юридична консультація військовослужбовцям дозволить отримати професійну думку щодо хвилюючої проблеми, побачити перспективи розгляду справи у суді чи досудовому порядку, виробити грамотну стратегію правового захисту.

  Якщо допомога військового адвоката знадобиться у вигляді представництва чи захисту у суді, можна сміливо довірити вирішення конфлікту спеціалісту "Центру правової допомоги" . Послуги надаються конфіденційно, тому будьте впевнені, що отримана під час надання правової допомоги інформація не потрапить до рук третіх осіб.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.