Українкам пропонують взяти участь у спільному польсько-українському освітньому проекті, що втілюватиметься під патронатом першої леді Польщі Агати Корнгаузер-Дуди та екс-президента цієї країни Александра Квасневського.
Про початок роботи проекту розповіла голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.
Отже, мета проекту – дати жінкам з України, що опинилися в Польщі, можливість здобути престижні сучасні цифрові спеціальності, які підвищать їхню конкурентоспроможність на ринку праці і дадуть змогу заробити собі на прожиття в будь-якій країні, що користується цифровими продуктами.
Щоб отримувати ще більше корисної інформації переходьте на наш Telegram, Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, YouTube. Підписуйтесь та будьте в курсі останніх новин.