Юридичні новини України від юристів ЦПД

Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

  Успішна практика наших юристів та адвокатів

  Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату

   Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

   Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

   Готові вирішити Вашу проблему?

   Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.
   Головні новини дня

   Компенсація за знищене авто

   У разі знищення авто необхідно якнайшвидше зафіксувати факт завдання шкоди; мати письмові пояснення не менше двох свідків й знімки екрана з новин або посилання на публікації в ЗМІ, що висвітлювали відповідну подію, та викликати за можливості поліцію.

   1. По-перше, необхідно якнайшвидше зафіксувати факт завдання шкоди (фото та/або відеофіксація (бажано з прив’язкою до місцевості, будинків, інших орієнтирів); письмові пояснення не менше двох свідків; знімки екрана з новин або посилання на публікації в ЗМІ, що висвітлювали відповідну подію тощо) та викликати за можливості поліцію для фіксації факту пошкодження майна шляхом складення протоколу огляду місця події та внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
   2. По-друге, для визначення розміру збитків слід замовити автотоварознавчу експертизу, під час якої експерт робить висновок щодо розміру збитків, спричинених транспортному засобу. Окрім цього, слід зібрати та зберегти можливі квитанції, чеки, акти виконаних робіт, інші документи щодо видатків, яких зазнав власник транспортного засобу у зв’язку з його пошкодженням. Якщо транспортний засіб застрахований то ви зможете отримати страхове відшкодування у випадку завдання шкоди вашому автомобілю внаслідок збройної агресії рф, але лише у випадку, якщо інше прямо не передбачено в договорі страхування.

   Спори, що виникають з відшкодування майнової шкоди, у тому числі за знищений або пошкоджений внаслідок збройної агресії росії транспортний засіб, розглядаються судами за загальними правилами підсудності. Право пред’явити такий позов мають особи за зареєстрованим місцем проживання або перебування чи за місцем завдання шкоди.

   На сьогодні розробка оптимального механізму компенсації за знищення чи пошкодження транспортного засобу тільки розпочалася. Крім цього, Україна зможе підрахувати завдані збитки державі та громадянам і звернутися до Міжнародного суду ООН з позовом про репарації, до яких можуть входити також і суми завданих збитків фізичним особам.

   Щоб отримувати ще більше корисної інформації переходьте на наш Telegram, Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, YouTube. Підписуйтесь та будьте в курсі останніх новин.