Юридичні новини України від юристів ЦПД

Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

  Успішна практика наших юристів та адвокатів

  Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
   Як нас знайти?
   У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
   вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
   вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
   пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
   вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
   ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

   ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

   ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
   ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
   ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
   ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
   ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
   ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
   вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
   вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
   вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
   вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
   ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

   ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

   ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
   ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
   ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
   ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
   ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
   ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД

   Наші переваги

   Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

   Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

   Досвідчені спеціалісти
   Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
   Юрист на звязку 24/7
   Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
   Комфортне розташування
   Київ, 7хв від м.Олімпійська
   Київ, 4 хв. від м. Лівобережна
   Харків, 6хв від м.Університет
   Черкаси, будівля Укртелекому
   Львів, 8 хв від Соборної площі
   Чернівці, 3 хв від Центральної площі
   Одеса, 10 хв від Грецької площі
   Дніпро, 2хв від ЦУМ

   Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

   Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

   Готові вирішити Вашу проблему?

   Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

   Юристи "Центру правової допомоги"
   Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
   • ЛАЗАРЕНКО ЄВГЕНІЙ ЮРІЙОВИЧ
    Адвокат. Юридичний стаж - 15 років
    Консультації юридичних і фізичних осіб з правових питань; правовий аналіз і розробка договорів; складання процесуальних документів у цивільних, господарських, адміністративних, кримінальних справах; представлення інтересів юридичних і фізичних осіб в судах усіх інстанцій, в правоохоронних органах, в державних органах, організаціях і установах у цивільних, господарських, адміністративних справах.
   • ПАРХОМЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
    Адвокатеса. Юридичний стаж - 16 років
       Представництво інтересів фізичних і юридичних осіб у судах; абонентське юридичне обслуговування (супровід) юридичних осіб; виїзд адвоката на обшуки, арешти майна, допити та інші слідчі дії; захист у кримінальних справах; представництво та захист в справах про адміністративні правопорушення; представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судах всіх інстанцій; сімейні спори; підготовка документів, складання та подача скарг до Європейського суду з прав людини.
   • ХАЛИМЕНДИК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
    Юрист. Юридичний стаж - 18 років
       Господарське, корпоративне, реєстрація ФОП, ТОВ, ГО (складання будь-яких корпоративних документів підприємства на всіх стадіях його існування); цивільне, сімейне, спадкове, земельне право. Складання позовних заяв, скарг, відзивів, пояснень; представлення інтересів фізичних та юридичних осіб у державних установах і організаціях, судах.
   • САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
    Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
       Представництво і захист фізичних та юридичних осіб в поліції, прокуратурі, суді, НАБУ, СБУ; юридичне обслуговування діяльності підприємства; ведення претензійно-позовної роботи; контроль за веденням трудових книжок, розробка проектів наказів, вирішення трудових спорів; складання аналітичних інформативних листів з питань застосування чинних правових норм; розробка проектів для отримання коштів грантів НУО.
   • ОРОПАЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
    Адвокат. Юридичний стаж - 25 років
       Кримінальне право та процес, дорожньо-транспортні пригоди, адміністративне право, сімейне та трудове право, претензійно-позовна діяльність, представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в правоохоронних органах, державних установах і організаціях та судах, тощо.
   • МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА
    Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
       Робота з боржниками й ДВС; проведення кредитного аналізу; юридичне обслуговування діяльності підприємства; складання та правова експертиза договорів; представлення інтересів компанії перед контрагентами, державними, контрольними органами; консультації з питань цивільного, адміністративного, господарського права фізичних та юридичних осіб; представлення інтересів фізичних та юридичних осіб перед фізичними, юридичними особами, державними органами.
   • ФЕДОСЮК АННА АНАТОЛІЇВНА
    Адвокатеса. Юридичний стаж - 12 років
    Представництво інтересів фізичних осіб в мікрофінансових організаціях, банківських установах, медіація з приводу врегулювання кредитних заборгованостей. Підготовка всіх процесуальних документів в даній галузі (заяв, скарг).
   • ГУМЕН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
    Юрист. Юридичний стаж - 30 років
       Захист інтересів підприємств, організацій та установ усіх форм власності, а також фізичних осіб у галузях господарського, цивільного, податкового, трудового, сімейного права, у тому числі розв'язання питань щодо укладення, виконання, розірвання, визнання недійсними та дійсними господарських та цивільних договорів, стягнення дебіторської заборгованості, банкрутство та ліквідація підприємств, трудові спори, сімейні спори (розлучення та поділ майна, стягнення аліментів).

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.
   Головні новини дня

   Медична допомога українцям в Чехії

   У Чехії працює система загальнообовʼязкового медичного страхування для всіх громадян країни та іноземців, які перебувають на її території.

   Українці, які отримали тимчасовий захист у Чехії, мають право на такі самі безоплатні послуги в рамках державної програми медичного страхування, як і у громадян Чехії. Державне страхування покриває майже всі медичні випадки, а також частково або повністю витрати на ліки. Тому для тимчасово переселених осіб, які не мають роботи, медичне обслуговування є безоплатним – гроші за нього сплачує чеська держава.

   Оформити страховку слід після отримання тимчасового захисту. Зробити це можна у таких установах:
   • безпосередньо в Регіональних центрах допомоги Україні, при яких є представники страхової VZP;
   • онлайн на сайті VZP або OPZ;
   • у відділеннях страхових компаній VZP (переглянути адреси можна тут) або інших державних страхових компаній.

   Регіональні центри допомоги працюють щодня, крім свят, з 7 ранку до 19 або 21 години.
   Після оформлення страхування українці отримують дублікат посвідчення застрахованого. У разі оформлення страхової VZP онлайн документ прийде на електронну пошту через два дні або пізніше. Посвідчення потрібно брати з собою на кожен прийом до лікаря.

   Перші 150 днів перебування в Чехії з візою тимчасово переміщеної особи медичне страхування для українців оплачує держава (Республіка Чехія). Після 150 днів умови змінюються. Передусім зміни стосуються громадян у віці 18-64 роки. За замовчуванням для такої категорії медичне страхування для цієї категорії стає платним.

   Щоб отримувати і надалі медичну допомогу в рамках державного страхування безоплатно, наступні категорії громадян України зобовʼязані перереєструватися у VZP упродовж 8 днів, після того, як мине 150 днів з дня отримання візи тимчасового захисту (також зміни стосуються і інших страхових компаній, деталі за посиланням).

   Студенти у віці 18-26 років мають надіслати VZP довідку про навчання від університету через онлайн-форму. Медичне страхування студентів оплачує держава.  Ті, хто перебуває у пошуку роботи або особи з інвалідністю або особи, що піклуються про осіб з інвалідністю, що мають підтвердження інвалідності, мають надіслати VZP довідку, видану в Центрі зайнятості.  Особи, що доглядають за дитиною віком до 7 років або двома чи більшою кількістю дітей віком до 15 років цілий день, мають надіслати написану власноруч заяву про догляд за дитиною і відсутність роботи в Чехії.

   Діти до 18 років та люди старше 65 років не зобовʼязані повторно реєструватись, але можуть повторно надіслати в страхову, відповідно, контакти законного представника або власні.

   Щоб отримувати ще більше корисної інформації переходьте на наш Telegram, Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, YouTube. Підписуйтесь та будьте в курсі останніх новин.