Юридичні новини України від юристів ЦПД

Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

  Успішна практика наших юристів та адвокатів

  Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату

   Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

   Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

   Готові вирішити Вашу проблему?

   Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.
   Головні новини дня

   Комендантська година на Новий рік

   Комендантська година прийшла до нашої країни разом з війною, тому, звісно, вона обмежує дії людей та робить життя ще складнішим, бо тепер треба підлаштовуватись під графік.

   Київ та область
   Жителі столиці та області з початку грудня почали пробивати собі додаткові години у новорічну ніч. Місцеві створили петицію, в якій просять скасувати комендантську годину у ніч з 31 грудня на 1 січня. Адже люди планують збиратися великими компаніями та зустрічати Новий рік разом. А обмеження які діють на території України досить сильно псують плани. Звісно, не у кожного громадянина буде можливість залишитись ночувати у друзів, тому, вони й просять дозволити таксі та транспорту працювати у новорічну ніч. Але, адміністрація міста не дала жодних коментарів з цього приводу, тож, скоріш за все обмеження будуть діяти й у святкову ніч.

   Харків та область
   У Харкові люди ще не писали жодної петиції з цього приводу, але також бажали б зустріти новий рік у спокійній та звичній атмосфері. Але в адміністрації міста не йде жодних розмов про зміну часу у комендантську. Вона буде діяти з 23:00 до 05:00.

   Львів та область
   У порівнянні з іншими містами України Львову пощастило найбільше, тому що у них найкоротша комендантська з 12-ти до 05:00. Та відомо, що комендантську не будуть змінювати у Новий рік й у Львові.

   Дніпро та область
   У Дніпрі комендантська діє, так само як і у Львові, з 12-ти до 05:00, тому їм також пощастило більше, ніж іншим областям. Та й у Дніпрі не йдеться жодної мови про скасування комендантської.

   Отже, в жодному місті та в жодній області скасовувати комендантську годину через Новий рік міські адміністрації не збираються.

   Щоб отримувати ще більше корисної інформації переходьте на наш Telegram, Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, YouTube. Підписуйтесь та будьте в курсі останніх новин.