Центр правової допомоги
у м.Івано-Франківськ

Центр правової допомоги (ЦПД) по вулиці Незалежності 44 доступний для всіх, хто потребує юридичної консультації чи супроводу.

Ми пропонуємо безкоштовні консультації з кваліфікованими юристами та адвокатами, які знайти відповіді на Ваші питання. Наша мета - забезпечити доступ до якісної юридичної допомоги для всіх, незалежно від фінансових можливостей. Зверніться до нас прямо зараз, з нами знайти вихід із складних юридичних обставин - можливо!


Як отримати безкоштовну консультацію юриста?
 • Заповніть просту форму, напишіть Ваше ім'я, та залиште контактний номер телефону.
 • Ваше звернення потрапляє в чергу для опрацювання. Очікуйте телефонного дзвінка найближчим часом.
 • Якщо Ваше питання термінове - телефонуйте самостійно за номером +38 067 996 42 60
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи консультацію юриста онлайн, що робить нашу допомогу доступною незалежно від вашого місцезнаходження.

Ви можете розраховувати на професійну безкоштовну юридичну консультацію в Івано-Франківську, яка допоможе вам у різноманітних правових ситуаціях.
ЦПД Івано-Франківськ зокрема зосереджений на наданні допомоги військовослужбовцям, враховуючи специфіку їх правових потреб.

Ми також пропонуємо послуги досвідчених адвокатів в Івано-Франківську для тих, хто потребує більш комплексного представництва та захисту в правових питаннях.
Команда ЦПД Івано-Франківськ віддана ідеї надання якісної та доступної правової допомоги кожному, хто її потребує.
Адвокати працюють, щоб забезпечити вам спокій та впевненість у ваших правових справах.
Центр правової допомоги в Івано-Франківську вирізняється на тлі конкурентів своїм унікальним підходом до надання юридичних послуг. Однією з ключових переваг є можливість отримати безкоштовну консультацію з будь-якого правового питання, що є рідкісною пропозицією серед інших юридичних організацій.
Ми розуміємо, що доступ до якісної юридичної допомоги є важливим для кожної людини, незалежно від її фінансових можливостей. Тому наш Центр надає безкоштовні консультації не тільки в офісі, а й онлайн, що робить наші послуги доступними для ширшого кола клієнтів, незалежно від їхнього місцеположення.

Ця політика безкоштовних консультацій у всіх галузях права дозволяє нам вирішувати широкий спектр юридичних питань, будь-то сімейне, трудове, цивільне, адміністративне чи кримінальне право. Наші клієнти можуть бути впевнені, що вони отримають кваліфіковану юридичну підтримку.
Таким чином, Центр правової допомоги в Івано-Франківську стоїть на сторожі прав та інтересів громадян, пропонуючи експертну юридичну допомогу кожному, хто її потребує.
У Центрі правової допомоги в Івано-Франківську ви знайдете широкий спектр юридичних послуг, наданих досвідченими фахівцями у різних галузях права. Наші юристи спеціалізуються на таких напрямках як спадкове право, житлове право, пенсійне право, сімейне право, трудове право, міграційне право, кримінально-правовий захист, а також надання юридичної допомоги військовослужбовцям.

Крім того, ми пропонуємо послуги автоюриста для вирішення питань, пов'язаних з ДТП, юридичну підтримку в кредитних справах, а також фахові консультації з питань нерухомості та земельних прав. Якщо вам потрібна допомога у знятті арешту з майна чи підготовці документів, наші юристи також готові вам допомогти.

Надаючи правову допомогу, ми прагнемо забезпечити рівний доступ до юстиції для всіх, незалежно від їхнього соціального статусу чи фінансових можливостей. Команда юристів в Івано-Франківську завжди готова надати вам професійну підтримку та допомогти вирішити ваші правові питання.
Важливою особливістю нашого центру є те, що ми надаємо безкоштовну юридичну консультацію в Івано-Франківську, яка є доступною для кожного, хто потребує правової допомоги. Це включає як особисті зустрічі з юристами, так і консультацію юриста онлайн, що дозволяє клієнтам отримати необхідну інформацію та поради незалежно від їх місцеперебування.

Ми раді поділитися з вами нашими здобутками та успіхами. З високим рівнем успішності у 85% судових справ та командою понад 30 кваліфікованих спеціалістів у різних сферах права, ми демонструємо нашу професійність та глибокий досвід. Протягом чотирьох років роботи ми провели понад 22 500 консультацій, успішно вирішуючи численні юридичні питання для наших клієнтів. Наш центр юридичної допомоги забезпечує швидке та ефективне обслуговування, що дозволяє нашим клієнтам отримувати відповіді на їхні запитання в максимально короткі терміни. Юристи в Івано-Франківську завжди націлені на дію та віддані задоволенню потреб кожного клієнта.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Центр правової допомоги м.Івано-Франківськ

  Наш Центр правової допомоги знаходиться у самому центрі Івано-Франківська, що забезпечує легкий доступ для всіх мешканців міста та його околиць.

  Ми розташовані у бізнес-центрі "Мальва Пасаж". Поруч знаходяться Івано-Франківський Окружний Адміністративний суд та Дитяча музична школа №1. По сусідству також знаходиться Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.


  м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 44

  Навпроти ЦПД знаходиться кінотеатр "Космос". Поруч можна зайти за смачною кавою до "Кави Станіслава". По сусідству знаходяться Івано-Франківський Окружний адміністративний суд та готель "Надія" (колишній "Україна"). Недалеко від нас є стометрівка, де розташовано багато закладів харчування.

  Якщо ж ви добираєтесь по вулиці Бандери, орієнтиром буде драматичний театр по ліву сторону. За ним знаходиться наш офіс. Поверніть праворуч і пройдіть ще 300 метрів.
  Щойно Ви увійшли в офіс - побачите ліфт біля охорони. На п’ятому поверсі Вас за стійкою очікує дівчинка адміністратор.
  Шлях до Центру правової допомоги у м.Івано-Франківськ

  Чому варто звернутися саме до Центру правової допомоги в Івано-Франківську?

  Звертаючись до нас, Ви обираєте якість, конфіденційність та індивідуальний підхід. Ми надаємо якісні юридичні послуги, адже володіємо усіма необхідними для роботи знаннями.

  Наша місія - створити умови, за яких кожна людина зможе відчувати свої права захищеними. Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією юриста, ми з радістю допоможемо знайти оптимальне рішення Вашої справи.

  На нашому рахунку безліч виграних судових справ, що стосувалися мобілізації, питань з Пенсійним фондом, виконавчих служб, а також допомоги при дорожньо-транспортних пригодах (ДТП) та інших питань. Наші юристи успішно захищають інтереси клієнтів у різних ситуаціях, включаючи спори з мікрофінансовими організаціями, проблеми з соціальними виплатами, а також консультації з оформлення спадщини, складання заповіту та стягнення заборгованості.

  Послуги досвідчених юристів та адвокатів

  У Центрі правової допомоги в Івано-Франківську вам доступні послуги досвідчених юристів та адвокатів.
  Наша команда складається з досвідчених юристів, що успішно вирішують навіть найскладніші правові питання. Більше 80% виграних справ та понад 50 спеціалістів із різних галузей права свідчать про нашу високу кваліфікацію та досвід. Консультація спеціаліста охоплює всі галузі права: цивільне, кримінальне, пенсійне, адміністративне, сімейне, трудове, військове право та інші питання, які можуть Вас цікавити.

  Ми серйозно підходимо до аналізу юридичної проблеми клієнта та створюємо ефективний алгоритм її вирішення. Комплексний підхід дозволяє поратися зі справами ефективно, а обмін досвідом між офісами забезпечує успішні результати.
  Ми розуміємо цінність вашого часу і завжди прагнемо вирішити Вашу справу якнайшвидше, не погіршуючи якість. Заповнюйте форму заявки на нашому сайті або телефонуйте, і ми з радістю допоможемо вирішити Ваше питання.

  Мережа юридичних компаній

  Наша ціль та завдання - це швидка та оперативна юридична допомога та консультація для усіх громадян України, що потрапили у складну ситуацію. Наші спеціалісти готові запропонувати варіанти розв'язання Вашої проблеми та допомогти вирішити будь-яке питання, у межах правового поля.

  Для цього Вам необхідно зателефонувати за номером телефону або залишити звернення на сайті. Консультація юриста та правова допомога від нашої компанії надається мешканцям у місті Київ, вул. Антоновича 58 та вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А; у місті Харків вул. Чернишевська 54, у місті Дніпро, площа Героїв Майдану, 1, у місті Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 34, у місті
  Львів, вул. Пекарська, 41, у місті Чернівці, вул. Університетська, 3, у місті Одеса, вул. Катерининська, 37, у місті Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44.

  Запишіться на консультацію юриста

  Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
  Оберіть регіон*
  При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.