Центр правової допомоги у м.Харків

Центр правової допомоги в Харкові працює з 2019 року і надає якісні юридичні послуги та правову допомогу адвокатів та юристів.

Кожен наш клієнт може розраховувати на безкоштовну консультацію, окрім цього, цілодобово юрист на зв’язку.

Ми віримо, що право - це не лише про закони, а й про людей, які їх застосовують. Наші юристи у Харкові готові надати вам підтримку та захист, якого ви заслуговуєте.

Як отримати безкоштовну консультацію юриста?
 • Заповніть просту форму, напишіть Ваше ім'я, та залиште контактний номер телефону.
 • Ваше звернення потрапляє в чергу для опрацювання. Очікуйте телефонного дзвінка найближчим часом.
 • Якщо Ваше питання термінове - телефонуйте самостійно за номером +38 067 996 42 60
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Центр правової допомоги у місті Харків: Розміщений у Шевченківському районі на вулиці Чернишевського, наш центр є джерелом всебічних юридичних послуг. Ми прагнемо гарантувати доступність професійної правової допомоги для всіх, з особливим акцентом на безкоштовні консультації юристів як в офісі, так і в онлайн-форматі.

Наша місія: Створення суспільства, де кожна людина може відчувати захист своїх прав і свобод. Ми зосереджені на розширенні можливостей отримання юридичної допомоги, аби вона була доступною для кожного громадянина, незалежно від його соціального статусу. Наш досвід у цій сфері налічує понад п’ять років.

Ціль команди ЦПД: В складний час підтримати суспільство і якісно надавати юридичні послуги тим, хто їх потребує. Ми не роздаємо марних обіцянок, а даємо тільки обґрунтовані юридично поради та консультації. Наші адвокати в Харкові мають багаторічний досвід роботи в багатьох галузях права.
Кримінальне право: наші адвокати забезпечують професійний захист у кримінальних справах, захищаючи права та інтереси клієнтів.

Військове право: юристи нашого Центру спеціалізуються на вирішенні військових питань, включаючи захист прав військовослужбовців, консультації з питань військової служби та вирішення спорів, пов'язаних з військовими зобов'язаннями та виплатами.

Сімейне право: у Центрі ви отримаєте допомогу у вирішенні сімейних конфліктів, поділ майна, аліменти, визначенні місця проживання дитини та інших сімейних питаннях.

Пенсійне право: фахівці компанії надають допомогу у розв'язанні питань, пов'язаних з пенсійним забезпеченням, розрахунком пенсій, вирішенням спорів з Пенсійним фондом.

Трудові відносини: спеціалісти надають консультації та допомогу у вирішенні трудових спорів, не виплаті заробітної плати, незаконному звільненні, втраті трудової книги.
Послуги автоюриста: адвокати ЦПД допомагають у вирішенні питань, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами, викраденням авто, страхуванням, відшкодуванням збитків та захистом прав водіїв.

Кредитні зобов'язання: наші юристи допомагають у розв'язанні проблем з кредитами, включаючи спори з банками та реструктуризацію боргів.

Спадкове право: юристи допомагають у всіх питаннях, що стосуються спадщини - від оформлення заповітів до вирішення спадкових спорів.

Зняття арештів: фахівці Центру допоможуть зняти арешт з майна чи банківських рахунків, захистити ваші активи та оскаржити необґрунтовані арешти.

Земельні питання: надаємо юридичні послуги, пов'язані із земельним правом, спорами, правами на землю, межуванням.
Міграційні питання: юристи Центру допомагають у вирішенні питань, пов'язаних з міграцією, отриманням дозволів на проживання, громадянством.

Житлове законодавство: адвокати надають юридичну підтримку у житлових питаннях, включаючи спори з комунальними службами, оформлення прав власності на житло.

Захист прав споживачів: наші адвокати в Харкові допоможуть у вирішенні спорів з продавцями та постачальниками послуг, включаючи питання гарантій, повернення товарів та недобросовісної реклами.

Нерухомість: надаємо повний спектр юридичних послуг, пов'язаних з нерухомістю, включаючи купівлю, продаж, оренду, іпотечні спори та реєстрацію прав власності.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Вулиця Чернишевська, 54, Харків, Харківська область, 61000
  Вулиця Чернишевська, 54, Харків, Харківська область, 61000
  Центр правової допомоги м.Харків

  Щоб легко знайти Центр правової допомоги, орієнтуйтесь на ЦНАП Шевченківського району, який знаходиться навпроти нашого офісу. На перехресті вулиці Чернишевська та Ярослава Мудрого знаходиться Східне Міжрегіональне управління Міністерства Юстиції України. Тією ж вулицею розташований Національний Юридичний Університет ім. Ярослава Мудрого. Нижче по вулиці управління Податкової служби. На сусідній вулиці розташована будівля СБУ, за одну вулицю знаходиться Харківська обласна державна адміністрація. Позаду офісу Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди

  Наші фахівці забезпечують високоякісну юридичну підтримку у всіх галузях права. Виділяє наш Центр правової допомоги здатність надати комплексний підхід до вирішення проблем наших клієнтів.

  Ми пропонуємо безкоштовну консультацію юриста та подальшу юридичну допомогу, що робить наші послуги доступними для кожного, хто потребує правової підтримки.

  Наші юристи та адвокати постійно підвищують свою кваліфікацію, щоб бути в курсі останніх змін у законодавстві та судовій практиці, забезпечуючи клієнтам лише актуальну та ефективну правову допомогу.
  Шлях до Центру правової допомоги у м.Харків
  Вулиця Чернишевська, 54, Харків, Харківська область, 61000

  Наші принципи

  Місією ЦПД є створення суспільства, де кожна людина може відчувати захист своїх прав і свобод. Ми зосереджені на розширенні можливостей отримання юридичної допомоги, аби вона була доступною для кожного громадянина, незалежно від його соціального статусу. Наш досвід у цій сфері налічує понад п’ять років.

  Команді юридичної компанії важливо в складний час підтримати суспільство і якісно надавати юридичні послуги тим, хто їх потребує — це наша основна ціль.

  Ми не роздаємо марних обіцянок, а даємо тільки обгрунтовані юридичні поради та консультації. Наші адвокати в Харкові мають багаторічний досвід роботи в багатьох галузях права.

  Аналіз законодавства і практики

  Юристи центру регулярно вдосконалюють знання.

  Кілька разів на тиждень спеціалісти ЦПД аналізують різні юридичні кейси клієнтів компанії та створюють ефективну юридичну базу знань.

  Колегіальні рішення дозволяють ефективно вирішувати судові справи клієнтів. Регулярно проходить обмін досвідом між офісами з різних регіонів України.

  І саме така практика та регулярний розвиток в середині мережі юридичних компаній приводить до успіху.

  У нас ви можете отримати швидку та ефективну юридичну допомогу. Ми розуміємо, що ваш час дорогого вартує, і завжди прагнемо розв'язати вашу справу якнайшвидше, не знижуючи якості наших послуг.

  Мережа юридичних компаній

  Мережа юридичних компаній
  Наша ціль та завдання - це швидка та оперативна юридична допомога та консультація для усіх громадян України, що потрапили у складну ситуацію. Наші спеціалісти готові запропонувати варіанти розв'язання Вашої проблеми та допомогти вирішити будь-яке питання, у межах правового поля.

  Для цього Вам необхідно зателефонувати за номером телефону або залишити звернення на сайті. Очну консультацію юриста та правову допомогу компанії можливо отримати у 7 містах України: Київ, вул. Антоновича 58 та вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А; у місті Харків вул. Чернишевська 54, у місті Дніпро, площа Героїв Майдану, 1, у місті Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 34, у місті
  Львів, вул. Пекарська, 41, у місті Чернівці, вул. Університетська, 3, у місті Одеса, вул. Катерининська, 37, у місті Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44.

  Запишіться на консультацію юриста

  Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
  Оберіть регіон*
  При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.