Центр правової допомоги у м.Львів

Центр правової допомоги у Львові - ми захищаємо ваші права.

Ми - це команда професіоналів, які надають високоякісну правову допомогу всім, хто звертається до нас і ми знаємо, як вирішити вашу справу.

Спеціалісти центру надають вам можливість отримати безкоштовну консультацію юриста або адвоката по будь-якому правовому питанню. Гаряча лінія Юрист Онлайн працює без вихідних та свят, тому ви можете зв’язатися з нами в будь-який час, коли вам потрібна наша допомога.

Як отримати безкоштовну консультацію юриста?
 • Заповніть просту форму, напишіть Ваше ім'я, та залиште контактний номер телефону.
 • Ваше звернення потрапляє в чергу для опрацювання. Очікуйте телефонного дзвінка найближчим часом.
 • Якщо Ваше питання термінове - телефонуйте самостійно за номером +38 067 996 42 60
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Правова допомога у Львові: Ми надаємо правову допомогу по усім видам юридичних питань. В ЦПД завжди готові допомогти такі експерти права: автоюрист/ДТП, пенсійний юрист, юрист по спадковому праву, житловому праву, сімейному праву, юрист по кредитам, по трудовому праву, міграційному, кримінальному, військовому праву, юрист по нерухомості, земельному праву, зняття з арешту та ін.

Звертайтесь до нас: Центр правової допомоги у Львові чекає на ваш дзвінок. Ми робимо право доступним для кожного і надаємо професійну допомогу та підтримку. Записуйтеся на безкоштовну консультацію юриста або адвоката прямо зараз і переконайтеся в нашому професіоналізмі та лояльності до вашої проблеми. Не дозволяйте порушити вашi правa - ми завжди поруч, щоб вам допомогти.

Кваліфіковані юристи та адвокати: У нашому центрі ви знайдете тільки кваліфікованих спеціалістів, які мають значний досвід роботи у різних галузях права. Наші юристи володіють необхідними знаннями та навичками, щоб ефективно захистити ваші інтереси в будь-якій ситуації.

Автоюрист/ДТП: Наші автоюристи мають великий досвід у вирішенні питань, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами. Вони готові надати вам правову допомогу у відшкодуванні збитків та захисті ваших прав після ДТП.

Пенсійний юрист: Юристи, що спеціалізуються на питаннях пенсійного права, допоможуть вам отримати всі переваги, які вам належать в рамках пенсійної системи.

Спадкове право: Ми надаємо консультації та допомогу у справах, пов'язаних із спадковим правом, допомагаючи вам зрозуміти та захистити ваші права щодо спадщини.

Житлове право: Наші юристи відповідають на всі ваші запитання, пов'язані з житловими питаннями, незалежно від того, чи це питання оренди, купівлі, продажу або інших аспектів житлового права.
Сімейне право: Ми надаємо підтримку та консультації в питаннях сімейного права, включаючи розлучення, аліменти, розподіл майна, призначення місця проживання дитини та багато інших аспектів.

Юрист по кредитам: Наші фахівці допомагають вам з різними питаннями, пов'язаними з кредитами, включаючи переговори з банками, врегулювання боргів та інші фінансові питання.

Трудове право: Ми стоїмо на захисті ваших трудових прав та надаємо правову допомогу у справах, пов'язаних з трудовим законодавством.

Міграційне право: Наші юристи допоможуть вам з питаннями, пов'язаними з міграційним правом, включаючи отримання дозволу на проживання, громадянства та інші міграційні питання.

Зняття арешту: Ми надаємо юридичну підтримку та консультації в справах, пов'язаних з зняттям арешту з майна.
Кримінальне право: Ми надаємо захист в справах, пов'язаних з кримінальним правопорушенням, допомагаючи вам зрозуміти ваші права та вирішити юридичні питання в цій сфері.

Військове право: Наші юристи мають спеціалізацію в сфері військового права і можуть надати консультацію та допомогу щодо питань, пов'язаних з військовою службою та обов'язками.

Нерухомість: Ми володіємо глибокими знаннями в галузі нерухомості та можемо надати правову підтримку в справах, пов'язаних з купівлею, продажем, орендою та іншими питаннями нерухомості.

Земельне право: Наші фахівці допоможуть вам з питаннями, пов'язаними з правами на землю та земельними ділянками, включаючи їхнє використання та регулювання.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Вулиця Пекарська, 41, Львів, Львівська область, 79000
  Вулиця Пекарська, 41, Львів, Львівська область, 79000
  Центр правової допомоги м.Львів

  Ми розташовані за адресою вул. Пекарська 41, навпроти ЦПД знаходиться велична біла будівля з колонами - Львівський національний університет ветеринарної медицини імені Степана Гжицького, поруч можна зайти за смачною кавою до LaCafe.
  За 50 метрів від ЦПД - побачите памʼятник ветеринарному лікарю і парк де можна відпочити. Збоку також навпроти розташований Львівський обласний центр служби крові та стоматологічний медичний центр.
  Якщо ви добираєтесь по вул. Личаківській, орієнтиром буде Хірургічна клініка Військовий госпіталь. Необхідно спуститись вниз до перехрестя і повернути ліворуч, де пройшовши 20 метрів ви побачите ЦПД.
  Також неподалік знаходиться Марсове поле та Личаківський цвинтар.

  Центр правової допомоги: Ваш надійний партнер у різних галузях права. ЦПД це місце, де ви можете отримати кваліфіковану та професійну консультацію в найрізноманітніших галузях права.

  Наші юристи спеціалізуються в різних сферах, готові надати вам необхідну допомогу та підтримку. Ми розуміємо, наскільки важливо мати відповіді на ваші юридичні питання, тому пропонуємо широкий спектр послуг та безкоштовну консультацію юриста.

  Обирайте центр правової допомоги в Львові, ми гарантуємо вам кваліфіковану та професійну підтримку у вирішенні ваших юридичних питань. Наша мета - ваш успіх та захист ваших прав!
  Шлях до Центру правової допомоги у м.Львів
  Вулиця Пекарська, 41, Львів, Львівська область, 79000

  Наші успіхи

  Ми пишаємось своїми досягненнями та успішними справами. Більше 80% виграних справ та понад 30 спеціалістів із різних галузей права свідчать про нашу високу кваліфікацію та досвід.

  За чотири роки роботи ми надали понад 22 500 консультацій та вирішили безліч юридичних питань для наших клієнтів.

  Наш центр правової допомоги працює оперативно та ефективно, завдяки чому ви можете отримати відповіді на свої питання в найкоротший термін. Наші юристи завжди готові до дії та приділяють найбільшу увагу потребам наших клієнтів.

  Аналіз законодавства і практики

  Юристи центру регулярно вдосконалюють знання.

  Кілька разів на тиждень спеціалісти ЦПД аналізують різні юридичні кейси клієнтів компанії та створюють ефективну юридичну базу знань.

  Колегіальні рішення дозволяють ефективно вирішувати судові справи клієнтів. Регулярно проходить обмін досвідом між офісами з різних регіонів України.

  І саме така практика та регулярний розвиток в середині мережі юридичних компаній приводить до успіху.

  У нас ви можете отримати швидку та ефективну юридичну допомогу. Ми розуміємо, що ваш час дорогого вартує, і завжди прагнемо розв'язати вашу справу якнайшвидше, не знижуючи якості наших послуг.

  Мережа юридичних компаній

  Наша ціль та завдання - це швидка та оперативна юридична допомога та консультація для усіх громадян України, що потрапили у складну ситуацію. Наші спеціалісти готові запропонувати варіанти розв'язання Вашої проблеми та допомогти вирішити будь-яке питання, у межах правового поля.

  Для цього Вам необхідно зателефонувати за номером телефону або залишити звернення на сайті. Консультація юриста та правова допомога від нашої компанії надається мешканцям у місті Київ, вул. Антоновича 58 та вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А; у місті Харків вул. Чернишевська 54, у місті Дніпро, площа Героїв Майдану, 1, у місті Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 34, у місті
  Львів, вул. Пекарська, 41, у місті Чернівці, вул. Університетська, 3, у місті Одеса, вул. Катерининська, 37.

  Запишіться на консультацію юриста

  Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
  Оберіть регіон*
  При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.