Перерахунок, збільшення пенсії. Військова, за віком, за вислугою років.

Фахівці "Центру правової допомоги" зможуть здійснити перерахунок пенсійний, пільгових виплат та надбавок.
Виходячи з інформації про заробітну плату пенсійної справи зможемо перевірити чи правильно розрахований страховий стаж, отримаємо інформацію з архіву чи місця роботи. Збільшимо пенсію, врахуємо надбавки за нагороди і заслуги перед Батьківщиною.

Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого юриста по пенсійному праву.

 • Збільшення пенсійних виплат;
 • Військова пенсія, ЗСУ, МВС;
 • Пенсія держслужбовця;
 • Оскарження в судовому порядку відмов органів Пенсійного фонду;
 • Розрахунок (перевірка) пенсій;
 • Вирішення спорів щодо припинення виплат пенсії, несправедливого розміру пенсії та відрахувань;
 • Оформлення пенсій під ключ.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв. від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • ЛАГОДА ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Консультації фізичних осіб з пенсійних питань; допомога в процесі виходу на пенсію, проведенні перерахунку призначеної пенсії; складання процесуальних документів до Пенсійного фонду України.
 • ІВАЩЕНКО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 12 років
  Допомога в отриманні дострокової пенсії; здійснення заходів для допомоги в призначенні пенсії військовослужбовцям, державним службовцям та здійснення перерахунку призначених виплат.
 • ДЯДЧЕНКО ДАРИНА ПЕТРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
  Представлення інтересів фізичних осіб в державних; оскарження відмови у призначенні та перерахунку пенсії; оскарження незаконних дій при оформленні пенсії по місцю проживання.
 • ЛАГУТІН ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Здійснення допомоги в отриманні перерахунку, призначенні пенсії по інвалідності; пенсії чорнобильцям; пенсії по втраті годувальника.
 • ВАЩЕНКО МАКСИМ СЕРГІЙОВИЧ

  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Послуги з перерахунку пенсії; підготовка документів для оформлення пенсії; допомога в переході з одного виду пенсії на інший, оформлення пенсії переселенцям.
 • МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА
  
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
  Консультації з питань пенсійного права фізичним особам; представлення інтересів осіб перед державними органами щодо питань бездіяльності співробітників ПФУ або вчинення ними незаконних дій, заборгованості з виплати пенсій, порушень чинного законодавства при нарахуванні пенсії.
 • БОНДАРЕНКО АНДРІЙ МАКСИМОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Допомога особам з обчисленням трудового стажу; перевірка правильності нарахування пенсії, перерахунок пенсійних виплат; підготовка позовних заяв в ході вирішення пенсійних справ.
 • БЕЗКОРОВАЙНА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
  Вирішення питань щодо відмови у достроковому призначенні пенсії; неправильному розрахунку суми пенсійних виплат; відмові у призначенні пенсії; невключенні до стажу певних періодів роботи; відмові у визнанні періодів роботи зі «шкідливим» стажем.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням пенсійних питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері пенсійного права.

  Юридичне консультування пенсіонерів
  Компанія «Центр правової допомоги» - це досвідчені, грамотні, кваліфіковані пенсійні юристи, які надають правову допомогу різноманітного характеру, у тому числі і при вирішенні складних питань, пов'язаних із пенсійними правовідносинами. Насамперед багато громадян, особливо після проведених пенсійних реформ стикаються з низкою проблем.

  Юристи із пенсійного права виконують цілий комплекс робіт, пов'язаних з нарахуванням пенсійного забезпечення громадянам. Клієнтам надається вичерпна безкоштовна юридична консультація з пенсійних питань, завдяки якій можливо оцінити правомірність вимог і перспективність справи, а також інші послуги правового характеру.

  Перерахунок призначених пенсій
  Незважаючи на допомогу держави у вигляді щомісячної пенсії за страховий стаж, левова частка громадян пенсійного віку продовжують наголошувати, що коштів на життя недостатньо.

  Сьогодні також залишається проблема некоректного нарахування пенсії, навіть відмови в її наданні. Практика наших фахівців показує, що свої права й інтереси не тільки можна, а й потрібно відстоювати. Виплати пенсії - це не одноразова допомога, вона виплачується щомісяця з року в рік.

  Юридична консультація для пенсіонерів - це гарантії того, що правила і норми Законодавства України будуть дотримані, а літня людина отримає соціальне забезпечення.
  Допомога експерта з пенсійних справ
  В спектр робіт, які виконує юрист з пенсійних питань, входить:

  • розрахунок майбутніх пенсій і перевірка розрахунку вже призначених пенсій з урахуванням останніх змін в пенсійному Законодавстві України;
  • оскарження дій Пенсійного фонду, який відмовив у призначенні пенсійного забезпечення або проведенні його перерахунку;
  • оскарження неправильного розрахунку або перерахунку пенсії;
  • перерахунок пенсійного стажу;
  • вимога проведення перерахунку пенсій для військоволужбовців, співробітників правоохоронних органів, державних службовців;
  • призначення пенсійних виплат чорнобильцям.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.