Юрист з податкового права. Податкові спори. Послуги для бізнесу

Юрист з податкового права "Центру правової допомоги" допоможе Вам не лише вирішити проблемні питання бізнесу, а й діятиме так, щоб податкові органи не мали жодних питань до діяльності Вашої організації.

Податковий юрист допоможе захистити Ваші інтереси у взаємодії з фіскальними органами, надасть відповіді на запити та вимоги податкової. Допоможе підготуватися та захистить Ваш бізнес у разі податкових перевірок.
.
Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого спеціаліста!

Як отримати безкоштовну консультацію юриста?
 • Оскарження боргу по ЄСВ;
 • Адміністративне та судове оскарження рішень податкової;
 • Підбір оптимальної системи оподаткування під Ваші потреби;
 • Зниження податкового навантаження;
 • Аудит угод з контрагентами;
 • Спори з податкових питань
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • ЛАЗАРЕНКО ЄВГЕН ЮРІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 15 років
  Консультації юридичних осіб з правових питань; представлення інтересів в податковій інстанції, суді; оскарження рішень органів державної податкової служби; супровід податкових перевірок; оскарження судових рішень в апеляційному та касаційному порядку.
 • ВЕЛИЧКО ВІТАЛІЙ СЕРГІЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 8 років
  Консультування з питань оподаткування та ведення підприємницької діяльності; складання та подача заяв, скарг та інших документів правового характеру; правовий аналіз документів, підготовка заключень, правової позиції, розроблення концепції захисту в складних ситуаціях.
 • ПРИСЯЖНЮК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 7 років
  Консультування юридичних осіб з питань податкового права; правова оцінка роботи компанії; підбір найбільш придатної схеми оподаткування; аналіз актів податкових перевірок і рішень податкової сужби; реєстрація платником єдиного податку та ПДВ.
 • САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
  Оскарження актів посадових осіб державних органів; захист інтересів платника податків в суді; захист прав підприємців у разі їх порушення внаслідок дій контролюючих органів; супровід податкових перевірок;
 • ОРОПАЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 25 років
  Захист інтересів у спорах з податковими органами та у кримінальних справах, що пов'язані з податковими злочинами; оскарження податкових повідомлень; захист за звинуваченням в ухиленні від оподаткування; виїзд на перевірки.
 • МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
  Представлення інтересів фізичних та юридичних осіб перед юридичними особами, державними органами; робота із запитами податкових органів; супровід податкових перевірок; оскарження підстав та результатів податкових перевірок; оскарження податкових арештів; супровід повернення податків із бюджету.
 • БОНДАРЕНКО АНДРІЙ МАКСИМОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Консультування з питань податкового права; проведення аудиторської перевірки податкової документації; підготовка угод з контрагентами з урахуванням чинного законодавства; проведення оцінки ризиків господарських операцій з точки зору оподаткування.
 • ПАРХОМЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 16 років
  Захист інтересів підприємств; оскарження рішень податкової служби в адміністративному порядку, суді; підготовка підприємств до податкових перевірок, виїзд на перевірки, подача заперечень на акт перевірки; зняття арешту з майна та коштів компанії.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням юридичних питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у будь-якій сфері права.

  Безкоштовна консультація податкового юриста

  Перш ніж записатися на безкоштовну консультацію до податкового юриста, пам'ятайте: чим більше інформації та матеріалів, що стосується податків, обліку, звітів щодо роботи Вашої організації зможете надати - тим якіснішим буде результат проведеної роботи.

  Податкові спори
  Податкові спори - одна з найбільш вузькопрофільних та складних галузей права, яка потребує уважності до цифр та точної реакції на дії контролюючих органів. Будь-яка законна діяльність супроводжується сплатою податку, дотримання відновідних норм контролюється податковою службою. Інколи дана організації перевищує свої повноваження, в результаті чого можуть виникати податкові спори.

  Для вирішення подібних ситуацій представникам бізнесу буде краще скористатися послугами кваліфікованого юриста, який займається врегулюванням податкових спорів. В арсеналі податкового юриста багато дієвих рішень, які сприяють відновленню прав підприємця. Звернувшись до податкового юриста "Центру правової допомоги", Ви довіряєте професіоналам пошук вагомих аргументів, доказів, які мінімізують наслідки для Вашого бізнесу.
  Супровід податкових перевірок
  Бльшість організацій проходять податкову перевірку не менше одного разу у квартал. Будь-яка перевірка - це хоч і звичайний, але досить складний та ризиковий захід. Як правило, при проведенні податкових перевірок, організація має здійснити комплекс заходів, що складаються з підготовлених до перевірок дій, безпосередньому супроводі перевірки та оскарженні рішень, що були прийняті контролюючим органом.

  При цьому суттєве значення має всестороння та повна підготовка до проведення перевірки та комплекс заходів, які необхідно здійснити під час її проведення. У зв'язку з чим найкращим варіантом є залучення податкового юриста вже на початковому підготовчому етапі для попередження та мінімізації негативних наслідків.
  Переваги залучення податкового юриста "Центру правової допомоги"
  Юристи з податкового права "Центру правової допомоги" мають великий досвід у роботі з податковими органами, у тому числі у сфері супроводу податкових перевірок. Спеціалісти чудово знають процедури та межі повноважень податкових органів, а також відмінно володіють знаннями податкового законодавства.

  Окрім цього, через стислі терміни, які дають податкові органи на представлення матеріалів, ми забезпечимо підготовку всіх необхідних документів максимально швидко та із збереженням відповідних вимог. Залучення податкового юриста не тільки дозволить провести податкову перевірку максимально безпечно для бізнесу, а й додасть Вам впевненості при взаємодії з контролюючим органом.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.