Юрист з податкового права. Податкові спори. Послуги для бізнесу

Юрист з податкового права "Центру правової допомоги" допоможе Вам не лише вирішити проблемні питання бізнесу, а й діятиме так, щоб податкові органи не мали жодних питань до діяльності Вашої організації.

Податковий юрист допоможе захистити Ваші інтереси у взаємодії з фіскальними органами, надасть відповіді на запити та вимоги податкової. Допоможе підготуватися та захистить Ваш бізнес у разі податкових перевірок.
.
Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого спеціаліста!

Як отримати безкоштовну консультацію юриста?
 • Оскарження боргу по ЄСВ;
 • Адміністративне та судове оскарження рішень податкової;
 • Підбір оптимальної системи оподаткування під Ваші потреби;
 • Зниження податкового навантаження;
 • Аудит угод з контрагентами;
 • Спори з податкових питань
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням юридичних питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у будь-якій сфері права.

  Безкоштовна консультація податкового юриста

  Перш ніж записатися на безкоштовну консультацію до податкового юриста, пам'ятайте: чим більше інформації та матеріалів, що стосується податків, обліку, звітів щодо роботи Вашої організації зможете надати - тим якіснішим буде результат проведеної роботи.

  Податкові спори
  Податкові спори - одна з найбільш вузькопрофільних та складних галузей права, яка потребує уважності до цифр та точної реакції на дії контролюючих органів. Будь-яка законна діяльність супроводжується сплатою податку, дотримання відновідних норм контролюється податковою службою. Інколи дана організації перевищує свої повноваження, в результаті чого можуть виникати податкові спори.

  Для вирішення подібних ситуацій представникам бізнесу буде краще скористатися послугами кваліфікованого юриста, який займається врегулюванням податкових спорів. В арсеналі податкового юриста багато дієвих рішень, які сприяють відновленню прав підприємця. Звернувшись до податкового юриста "Центру правової допомоги", Ви довіряєте професіоналам пошук вагомих аргументів, доказів, які мінімізують наслідки для Вашого бізнесу.
  Супровід податкових перевірок
  Бльшість організацій проходять податкову перевірку не менше одного разу у квартал. Будь-яка перевірка - це хоч і звичайний, але досить складний та ризиковий захід. Як правило, при проведенні податкових перевірок, організація має здійснити комплекс заходів, що складаються з підготовлених до перевірок дій, безпосередньому супроводі перевірки та оскарженні рішень, що були прийняті контролюючим органом.

  При цьому суттєве значення має всестороння та повна підготовка до проведення перевірки та комплекс заходів, які необхідно здійснити під час її проведення. У зв'язку з чим найкращим варіантом є залучення податкового юриста вже на початковому підготовчому етапі для попередження та мінімізації негативних наслідків.
  Переваги залучення податкового юриста "Центру правової допомоги"
  Юристи з податкового права "Центру правової допомоги" мають великий досвід у роботі з податковими органами, у тому числі у сфері супроводу податкових перевірок. Спеціалісти чудово знають процедури та межі повноважень податкових органів, а також відмінно володіють знаннями податкового законодавства.

  Окрім цього, через стислі терміни, які дають податкові органи на представлення матеріалів, ми забезпечимо підготовку всіх необхідних документів максимально швидко та із збереженням відповідних вимог. Залучення податкового юриста не тільки дозволить провести податкову перевірку максимально безпечно для бізнесу, а й додасть Вам впевненості при взаємодії з контролюючим органом.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.