Адвокат по спадковому праву. Спадкування, заповіт, захист у суді

Адвокати по спадковому праву безкоштовно консультують з питань спадщини та її оформлення, строків прийняття спадщини, дарування, черговості спадкоємців. Розкажуть про можливості усунення спадкоємців від спадку, зміни черговості спадкоємців.

Юристи «Центру правової допомоги» проаналізують Вашу справу та судову практику, знайдуть оптимальний вихід із ситуації. Підготують документи, скарги, звернення, позовні заяви та захистять Ваші інтереси в судах усіх інстанціях.

Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого спеціаліста!

 • Оформлення спадщини;
 • Підготовка документів: договори, акти, заяви, претензії;
 • Представництво в суді;
 • Встановлення права на спадщину;
 • Встановлення права на обов'язкову частину у спадщині;
 • Визнання заповіту недійсним;
 • Позбавлення права на спадкування;
 • Оскарження рішень та дій нотаріуса.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням спадкових питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері спадкового права.

  Майнові спори
  Майнові розбіжності щодо розподілу спадщини - досить поширена причина ворожнечі між родичами. Емоційні аспекти в подібних ситуаціях заважають тверезо оцінити ситуацію і максимально відстояти свої інтереси. Далеко не кожна людина здатна в тонкощах розібратися з юридичними моментами. Негативний результат - втрата законної частки в спадщині.

  Допомога юриста "Центру правової допомоги", який спеціалізується за даним профілем, не буде зайвою і для дотримання процедурних питань складання заповіту, і при супроводі прийняття спадщини. Якщо раптом обставини призведуть до судового розгляду, підтримка адвоката з успішним практичним досвідом - це головний виграшний фактор.
  Адвокат по спадкових спорах - правильне рішення
  Якщо Вам довелося зіткнутися з отриманням спадщини, не поспішайте будувати плани про те, як Ви будете розпоряджатися новим майном. Як показує практика, Вас чекає безліч юридичних проблем, навіть якщо Ви єдиний спадкоємець. Якщо спадкоємців більше одного, то спадкових суперечок не уникнути.

  В такому випадку Вам не обійтися без професійної юридичної допомоги, яку Ви можете отримати в компанії "Центр правової допомоги". Ми вирішуємо спадкові спори, консультуємо клієнтів про те, як не успадкувати борги, як вступити в спадщину за законом і за заповітом, ведемо судові справи по спадщині та вирішуємо багато інших питань в цій сфері.
  Підстави для наслідування
  Існують дві підстави для наслідування:
  • за заповітом;
  • за законом.
  Головною їх відмінністю можна назвати те, що спадкоємцями за законом можуть бути виключно родичі покійного (існує шість черг спадкоємців за законом), а спадкоємцями за заповітом може бути практично будь-яка особа (родинні зв'язки не мають значення).

  Досвідчений адвокат зі спадкових питань може знадобитися в різних ситуаціях. Наприклад, якщо в спадкову масу, крім майна померлого, були включені і його непогашені кредити. У таких випадках родичі не хочуть платити банку, але отримати спадок без цього не можуть. Тільки юрист зможе дати правильну відповідь на це питання, провівши оцінку в правовому полі всіх наявних документів.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.