Адвокат по спадковому праву. Спадкування, заповіт, захист у суді

Адвокати по спадковому праву безкоштовно консультують з питань спадщини та її оформлення, строків прийняття спадщини, дарування, черговості спадкоємців. Розкажуть про можливості усунення спадкоємців від спадку, зміни черговості спадкоємців.

Юристи «Центру правової допомоги» проаналізують Вашу справу та судову практику, знайдуть оптимальний вихід із ситуації. Підготують документи, скарги, звернення, позовні заяви та захистять Ваші інтереси в судах усіх інстанціях.

Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого спеціаліста!

 • Оформлення спадщини;
 • Підготовка документів: договори, акти, заяви, претензії;
 • Представництво в суді;
 • Встанвлення права на спадщину;
 • Встановлення права на обов'язкову частину у спадщині;
 • Визнання заповіту недійсним;
 • Позбавлення права на спадкування;
 • Оскарження рішень та дій нотаріуса.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, будівля ТРЦ "Комод"
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • ЛАЗАРЕНКО ЄВГЕНІЙ ЮРІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 15 років
  Представлення інтересів в державних органах та судах всіх інстанцій; реєстрація права на спадщину; поділ спадщини; відновлення пропущених строків набуття спадщини.
 • ГУМЕН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 30 років
  Консультування з питань спадкового права; підготовка заяв на прийняття спадщини; проведення переговорів між спадкоємцями для усунення суперечностей; розробка проекту заповіту.

 • ШТАНГРЕТ ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Представлення інтересів фізичних осіб у спадкових справах: захист інтересів при прийнятті спадщини у нотаріуса; оскарження заповіту; відновлення терміну набуття спадщини.
 • САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
  Представлення інтересів осіб зі спадкових справ у всіх судових засіданнях у судах першої, апеляційної, касаційної інстанції; вирішення спорів щодо складу майна, що підлягає розподілу.

 • ПРИСЯЖНЮК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 7 років
  Супровід процесу оформлення спадкових прав; оскарження незаконних дій нотаріального органу; оскарження факту відмови нотаріусом про видачу документа про прийняття спадщини. • МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА
  
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
  Встановлення факту прийняття спадщини; оскарження заповіту; визначення обов'язкової частки у спадщині; захист інтересів спадкоємця в суді при спорах щодо частки у спадщині, а також інших розбіжностях із спадкоємцями та третіми особами.


 • БЕЗКОРОВАЙНА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Оформлення спадкового майна, яке належить як за законом так і за заповітом; встановлення таких юридичних фактів, як проживання з спадкодавцем однією сім'єю, родинні відносини з спадкоємцем, належності правовстановлюючого документа тощо.
 • ДЯДЧЕНКО ДАРИНА ПЕТРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
  Консультування фізичних осіб щодо питань спадкового права; збір необхідних документів для вступу у спадщину (включно – відновлення втрачених правовстановлюючих документів).

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням спадкових питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері спадкового права.

  Майнові спори
  Майнові розбіжності щодо розподілу спадщини - досить поширена причина ворожнечі між родичами. Емоційні аспекти в подібних ситуаціях заважають тверезо оцінити ситуацію і максимально відстояти свої інтереси. Далеко не кожна людина здатна в тонкощах розібратися з юридичними моментами. Негативний результат - втрата законної частки в спадщині.

  Допомога юриста "Центру правової допомоги", який спеціалізується за даним профілем, не буде зайвою і для дотримання процедурних питань складання заповіту, і при супроводі прийняття спадщини. Якщо раптом обставини призведуть до судового розгляду, підтримка адвоката з успішним практичним досвідом - це головний виграшний фактор.
  Адвокат по спадкових спорах - правильне рішення
  Якщо Вам довелося зіткнутися з отриманням спадщини, не поспішайте будувати плани про те, як Ви будете розпоряджатися новим майном. Як показує практика, Вас чекає безліч юридичних проблем, навіть якщо Ви єдиний спадкоємець. Якщо спадкоємців більше одного, то спадкових суперечок не уникнути.

  В такому випадку Вам не обійтися без професійної юридичної допомоги, яку Ви можете отримати в компанії "Центр правової допомоги". Ми вирішуємо спадкові спори, консультуємо клієнтів про те, як не успадкувати борги, як вступити в спадщину за законом і за заповітом, ведемо судові справи по спадщині та вирішуємо багато інших питань в цій сфері.
  Підстави для наслідування
  Існують дві підстави для наслідування:
  • за заповітом;
  • за законом.
  Головною їх відмінністю можна назвати те, що спадкоємцями за законом можуть бути виключно родичі покійного (існує шість черг спадкоємців за законом), а спадкоємцями за заповітом може бути практично будь-яка особа (родинні зв'язки не мають значення).

  Досвідчений адвокат зі спадкових питань може знадобитися в різних ситуаціях. Наприклад, якщо в спадкову масу, крім майна померлого, були включені і його непогашені кредити. У таких випадках родичі не хочуть платити банку, але отримати спадок без цього не можуть. Тільки юрист зможе дати правильну відповідь на це питання, провівши оцінку в правовому полі всіх наявних документів.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.