Юрист по земельному праву. Поділ, межування, отримання

Земельні питання - це особлива категорія справ, яка відрізняється певними особливостями.
Це справи, пов'язані з рішенням суперечок, що виникають внаслідок порушення права власності та/або права користування земельною ділянкою, а також відведенням землі або вилученням землі, що виникають між власниками землі та землекористувачами, органами місцевого самоврядування та Державними органами, що здійснюють управління земельними ресурсами.

Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого юриста по земельному праву!

 • Визначення порядку користування земельною ділянкою;
 • Визначення кордонів земельної ділянки;
 • Передача у власність земельних ділянок;
 • Поділ земельної ділянки;
 • Відновлення меж земельної ділянки;
 • Приватизація земельних ділянок;
 • Підготовка документів для отримання ділянки від Держави;
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням земельних питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері земельного права.

  Отримання безоплатної земельної ділянки: хто має право
  Юристи компанії "Центр правової допомоги" протягом багатьох років допомагають громадянам із земельними питаннями в Україні.

  Фахівці "Центру правової допомоги" пропонують таку послугу, як супровід процедури отримання безоплатної земельної ділянки від держави. Залучення досвідченого адвоката дозволяє підвищити ефективність взаємодії з представниками державних органів і скоротити час оформлення документів.

  Для зведення будинку, дачі, гаража, садівництва і земельних робіт - українці мають право безкоштовно отримати п'ять ділянок землі під різні цілі. Це гарантує Земельний кодекс України. Все, що потрібно, - бути повнолітнім і мати паспорт України.
  Потрібно отримувати, поки ще є можливість: відкриття ринку землі
  Роздавати землю держава довго не буде. У планах уряду зробити землю товаром. Тому норма про отримання безкоштовної ділянки не вписується в нову модель. Незважаючи на існування законного права, безліч українців досі ним не скористалися.

  Однак отримувати землю варто вже зараз. Поки в проектах про запуск ринку нічого не говориться про скасування можливості безкоштовно отримати земельну ділянку, але вони передбачають вільну купівлю-продаж земель державної та комунальної власності. Це істотно може зменшити кількість "вільних" для приватизації земель.


  Адвокат по "землі"
  По вирішенні суперечок Ви можете скористатися послугами такого фахівця, адвоката, як заведено говорити, « по землі». Успішне здійснення діяльності фахівців, які беруть участь у розв’язанні земельних питань, дозволяє забезпечити досконале знання положень Цивільного та Земельного кодексів. Але не менш важливим для адвокатів із земельних питань є і наявність практичного досвіду з ведення подібного роду справ.

  Коли необхідний адвокат по земельних справах? При порушенні права на отримання земельної ділянки, при виникненні суперечки з приводу власності на землю, визначення меж ділянки, обмеження прав користування ними та ін.

  Адвокат по земельному праву необхідний тому що, в таких справах відповідачем часто виступають державні або адміністративні органи, а громадянам часто буває складно сперечатися з ними на рівних.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.