Юрист по земельному праву. Поділ, межування, отримання

Земельні питання - це особлива категорія справ, яка відрізняється певними особливостями.
Це справи, пов'язані з рішенням суперечок, що виникають внаслідок порушення права власності та/або права користування земельною ділянкою, а також відведенням землі або вилученням землі, що виникають між власниками землі та землекористувачами, органами місцевого самоврядування та Державними органами, що здійснюють управління земельними ресурсами.

Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого юриста по земельному праву!

 • Визначення порядку користування земельною ділянкою;
 • Визначення кордонів земельної ділянки;
 • Передача у власність земельних ділянок;
 • Поділ земельної ділянки;
 • Відновлення меж земельної ділянки;
 • Приватизація земельних ділянок;
 • Підготовка документів для отримання ділянки від Держави;
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв. від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • БЕЗКОРОВАЙНА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Супровід справ щодо оформлення земельної ділянки у власність; підтвердження права власності на земельну ділянку; вирішення суперечок із сусідами.


 • НЕКРИЛОВ
  МАКСИМ АНДРІЙОВИЧ

  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
  Консультування фізичних та юридичних осіб з питань земельного права; збір та подання документів, необхідних для отримання земельної ділянки, зміни категорії земельної ділянки.
 • ДЯДЧЕНКО ДАРИНА ПЕТРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
  Представлення інтересів клієнта в суді у справах, пов'язаних із земельними спорами; оскарження незаконного виселення із землі; вирішення спорів щодо приватизації та кадастрових планів земельних ділянок; підготовка скарг, заяв, адвокатських запитів.

 • БРОВКІНА
  АЛІНА СЕРГІЇВНА

  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Консультування фізичних та юридичних осіб з питань земельного права; правове забезпечення угод: приватизація, купівля-продаж, реєстрація права власності; проведення заходів щодо досудового порядку врегулювання земельних спорів.
 • ШТАНГРЕТ ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Консультування фізичних та юридичних осіб з питань земельного права; врегулювання спорів у досудовому порядку: представлення інтересів клієнта у переговорах.
 • МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
  Представництво інтересів фізичних та юридичних осіб у суді при вирішенні земельних спорів; підготовка скарг, заяв, адвокатських запитів; визнання права власності на землю, визнання права постійного користування земельною ділянкою.


 • ВАЩЕНКО МАКСИМ ОЛЕГОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Консультування фізичних та юридичних осіб з питань земельного права; підготовка документів для отримання земельної ділянки; сприяння в оформленні правовстановлюючих документів.
 • ЛЕДВІЖКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 10 років
  Здійснення подачі запитів та отримання документів, технічної документації щодо об'єкту; послуги з межування, постановки на кадастровий облік та оформлення права власності на земельну ділянку.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням земельних питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері земельного права.

  Отримання безоплатної земельної ділянки: хто має право
  Юристи компанії "Центр правової допомоги" протягом багатьох років допомагають громадянам із земельними питаннями в Україні.

  Фахівці "Центру правової допомоги" пропонують таку послугу, як супровід процедури отримання безоплатної земельної ділянки від держави. Залучення досвідченого адвоката дозволяє підвищити ефективність взаємодії з представниками державних органів і скоротити час оформлення документів.

  Для зведення будинку, дачі, гаража, садівництва і земельних робіт - українці мають право безкоштовно отримати п'ять ділянок землі під різні цілі. Це гарантує Земельний кодекс України. Все, що потрібно, - бути повнолітнім і мати паспорт України.
  Потрібно отримувати, поки ще є можливість: відкриття ринку землі
  Роздавати землю держава довго не буде. У планах уряду зробити землю товаром. Тому норма про отримання безкоштовної ділянки не вписується в нову модель. Незважаючи на існування законного права, безліч українців досі ним не скористалися.

  Однак отримувати землю варто вже зараз. Поки в проектах про запуск ринку нічого не говориться про скасування можливості безкоштовно отримати земельну ділянку, але вони передбачають вільну купівлю-продаж земель державної та комунальної власності. Це істотно може зменшити кількість "вільних" для приватизації земель.


  Адвокат по "землі"
  По вирішенні суперечок Ви можете скористатися послугами такого фахівця, адвоката, як заведено говорити, « по землі». Успішне здійснення діяльності фахівців, які беруть участь у розв’язанні земельних питань, дозволяє забезпечити досконале знання положень Цивільного та Земельного кодексів. Але не менш важливим для адвокатів із земельних питань є і наявність практичного досвіду з ведення подібного роду справ.

  Коли необхідний адвокат по земельних справах? При порушенні права на отримання земельної ділянки, при виникненні суперечки з приводу власності на землю, визначення меж ділянки, обмеження прав користування ними та ін.

  Адвокат по земельному праву необхідний тому що, в таких справах відповідачем часто виступають державні або адміністративні органи, а громадянам часто буває складно сперечатися з ними на рівних.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.