Юрист з питань нерухомості

При покупці, продажі чи переоформлені житла необхідно проявляти особливу уважність і обережність. Важливо не тільки перевірити продавця по реєстрах, а й перевірити майно та скласти правильно договір.

Під час консультації юрист розповість про проблеми, які можуть виникати при купівлі чи переоформленні житла в обраному Вами об'єкті. Наша компанія пропонує своїм клієнтам допомогу у розв'язанні питань з нерухомості. Індивідуальний підхід до кожного гарантує економію Вашого часу та коштів.

Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого спеціаліста!

 • Оформлення права власності на об'єкт нерухомості;
 • Перевірка об'єкту нерухомості;
 • Підготовка документів;
 • Договори, акти, заяви, претензії;
 • Юридичний супровід угоди;
 • Представництво в суді.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням питань нерухомості понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері нерухомості.

  Адвокат по нерухомості
  Придбання нерухомості досить ризикований крок. Тільки досвідчений адвокат по нерухомості дає можливість звести до мінімуму ризики при укладанні угоди. Професійний правовий супровід угоди на всіх етапах дозволяє безпечно і комфортно підготувати договір для купівлі-продажу квартири, оренди житлових та комерційних приміщень, інших правовідносин.
  Адвокати по операціях з нерухомістю обов'язково враховують всі законодавчі вимоги й тонкощі.
  Завдяки підтримці кваліфікованого спеціаліста покупець може заощадити гроші й нерви, уникнути афер. Адвокати із захисту прав власності "Центру правової допомоги" готові надати компетентні послуги як при покупці нерухомості, так і в разі виникнення спору.
  Організація угод з нерухомістю: перевірка об'єктів і супровід договорів
  Організація угод з нерухомістю - це складний, багатоетапний процес, який охоплює безліч нюансів і підводних каменів. Якщо не врахувати хоча б один з них, можна зіткнутися з серйозними проблемами, аж до втрати майна або грошей.
  З огляду на складність і багатоетапність проведення угод з нерухомістю, а також високі ризики, вкрай не рекомендується займатися цим самостійно. Набагато краще доручити супровід укладення договору на нерухомість грамотному і досвідченому адвокату в даній сфері.
  Спеціаліст буде корисний як продавцеві, так і покупцеві: якщо першому він допоможе упорядкувати всі документи, перевірити особу покупця, скласти грамотний договір і уникнути різних помилок, то другому - переконатися в чесності продавця, перевірить правильність складання договору купівлі-продажу і всіх інших документів.
  Чому краще перевіряти об'єкт перед покупкою?
  Враховуючи високу вартість нерухомого майна в Києві, ми радимо в таких серйозних питаннях звертатися за допомогою до юристів. Так само як і при проведенні будь-яких судових процесів, пов’язаних з нерухомістю.

  Довіряючи цю справу професіоналам, Ви перш за все економите свої гроші, час і нерви, оскільки, інвестуючи в незаконне будівництво повернути свої фінанси буде довго, затратно і складно. Судові суперечки тривають роками й навіть після їх завершення досить складно стягнути гроші з забудовника, оскільки на момент завершення суду у нього може не бути фінансів виплатити вартість квартири. Краще мінімізувати ризики на початковому етапі взаємин.

  За плечима нашої команди велика кількість перевірених об'єктів. До кожного об'єкту ми підходимо індивідуально, досліджуємо усі проблемні моменти.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.