Юрист з питань нерухомості

При покупці, продажі чи переоформлені житла необхідно проявляти особливу уважність і обережність. Важливо не тільки перевірити продавця по реєстрах, а й перевірити майно та скласти правильно договір.

Під час консультації юрист розповість про проблеми, які можуть виникати при купівлі чи переоформленні житла в обраному Вами об'єкті. Наша компанія пропонує своїм клієнтам допомогу у розв'язанні питань з нерухомості. Індивідуальний підхід до кожного гарантує економію Вашого часу та коштів.

Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого спеціаліста!

 • Оформлення права власності на об'єкт нерухомості;
 • Перевірка об'єкту нерухомості;
 • Підготовка документів;
 • Договори, акти, заяви, претензії;
 • Юридичний супровід угоди;
 • Представництво в суді.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв. від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • ЛАЗАРЕНКО ЄВГЕНІЙ ЮРІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 15 років
  Представлення інтересів фізичних та юридичних осіб в державних, приватних структурах; комплексний супровід угод з нерухомістю до потрібного результату - від збирання документів до оформлення прав власності або отримання грошей.
 • НЕКРИЛОВ МАКСИМ АНДРІЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
  Консультування із законодавчих питань; проведення правової оцінки запланованої угоди; врегулювання спорів зі страховими компаніями та відшкодування шкоди внаслідок форс-мажорів – пожежа, потоп та ін.
 • ШТАНГРЕТ ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Представлення інтересів фізичних та юридичних осіб в області питань нерухомості: заперечення та розірвання незаконно укладених угод; врегулювання суперечок із забудовниками – як у судовому, так і досудовому порядку.
 • САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
  Представництво і захист фізичних та юридичних осіб в правовому полі; перевірка документів, власника та самого об'єкта; складання договору купівлі-продажу нерухомості; підготовка документів для оскарження договору купівлі-продажу.


 • ГУМЕН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

  Юрист. Юридичний стаж - 30 років
  Експертна оцінка нерухомого майна; технічний паспорт на будинок, квартиру; реєстрація права власності; зміна цільового признчення приміщення.
 • МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА
  
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
  Представництво інтересів фізичних та юридичних осіб з питань нерухомості: оскарження рішень державних реєстраторів, суб'єктів державної реєстрації; скасування незаконної реєстрації; здійснення процесу узаконення самобудови.
 • ТУРИК НАЗАР
  ІВАНОВИЧ
  
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років

  Юриична експертиза об'єктів нерухомого майна; визначення та встановлення порядку щодо використання житлового приміщення; вирішення суперечок щодо комунальних платежів; • ПАРХОМЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 16 років
  Вирішення питань щодо погодження перепланування, яке є ще у проекті, а також узаконення вже внесених змін до планування приміщення; вирішення питань з пайовим поділом житлової нерухомості; представлення Ваших інтересів у суді за потреби.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням питань нерухомості понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері нерухомості.

  Адвокат по нерухомості
  Придбання нерухомості досить ризикований крок. Тільки досвідчений адвокат по нерухомості дає можливість звести до мінімуму ризики при укладанні угоди. Професійний правовий супровід угоди на всіх етапах дозволяє безпечно і комфортно підготувати договір для купівлі-продажу квартири, оренди житлових та комерційних приміщень, інших правовідносин.
  Адвокати по операціях з нерухомістю обов'язково враховують всі законодавчі вимоги й тонкощі.
  Завдяки підтримці кваліфікованого спеціаліста покупець може заощадити гроші й нерви, уникнути афер. Адвокати із захисту прав власності "Центру правової допомоги" готові надати компетентні послуги як при покупці нерухомості, так і в разі виникнення спору.
  Організація угод з нерухомістю: перевірка об'єктів і супровід договорів
  Організація угод з нерухомістю - це складний, багатоетапний процес, який охоплює безліч нюансів і підводних каменів. Якщо не врахувати хоча б один з них, можна зіткнутися з серйозними проблемами, аж до втрати майна або грошей.
  З огляду на складність і багатоетапність проведення угод з нерухомістю, а також високі ризики, вкрай не рекомендується займатися цим самостійно. Набагато краще доручити супровід укладення договору на нерухомість грамотному і досвідченому адвокату в даній сфері.
  Спеціаліст буде корисний як продавцеві, так і покупцеві: якщо першому він допоможе упорядкувати всі документи, перевірити особу покупця, скласти грамотний договір і уникнути різних помилок, то другому - переконатися в чесності продавця, перевірить правильність складання договору купівлі-продажу і всіх інших документів.
  Чому краще перевіряти об'єкт перед покупкою?
  Враховуючи високу вартість нерухомого майна в Києві, ми радимо в таких серйозних питаннях звертатися за допомогою до юристів. Так само як і при проведенні будь-яких судових процесів, пов’язаних з нерухомістю.

  Довіряючи цю справу професіоналам, Ви перш за все економите свої гроші, час і нерви, оскільки, інвестуючи в незаконне будівництво повернути свої фінанси буде довго, затратно і складно. Судові суперечки тривають роками й навіть після їх завершення досить складно стягнути гроші з забудовника, оскільки на момент завершення суду у нього може не бути фінансів виплатити вартість квартири. Краще мінімізувати ризики на початковому етапі взаємин.

  За плечима нашої команди велика кількість перевірених об'єктів. До кожного об'єкту ми підходимо індивідуально, досліджуємо усі проблемні моменти.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.