Юрист по трудовому праву. Оформлення, виплати, компенсація

Проводячи третину життя на роботі, ми постійно пам'ятаємо про свої щоденні обов'язки, але забуваємо, що у нас на рівні з цим є права.

 1. Вам регулярно затримують зарплату ?
 2. Залучають до безкоштовної понаднормової праці під загрозою звільнення ?
 3. Безпідставно відмовляють у компенсації за виробничу травму ?
Ваші права порушено, час звернутися до юриста по трудовому праву.
Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого спеціаліста!

 • Неправильно складений трудовий договір;
 • Протиправне звільнення;
 • Затримка оплати праці;
 • Накладення дисциплінарних і матеріальних стягнень;
 • Недотримання норм безпеки праці.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням трудових питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері трудового права.

  Юрист з трудового права
  Юристи з трудових питань можуть захищати як права роботодавців, так і працівників, інтереси яких можуть бути порушені. В ході розв`язання трудового спору можуть виникнути певні труднощі при зборі доказів і їх використання в судовому процесі. Саме тому безкоштовна консультація юриста в більшості випадках стає єдиним способом відновити справедливість і постояти за свої права.

  У наш час досить поширеними є випадки, коли при звільненні почали вказувати причиною втрату довіри до співробітника з боку керівництва компанії. Такі формулювання пов'язані з виявленням розтрати або недостачі матеріальних цінностей, ввірених під звіт.

  Практика фахівців "Центру правової допомоги" показує: попри наявність факту розтрати або недостачі, шанси виграти такий спір і відновитися на посаді досить високі.
  Як вирішуються трудові спори ?
  Трудові спори виникають часто, особливо в «кризові» часи. Так можливо стверджувати, зокрема, за обсягом судової практики, пов'язаної з трудовими відносинами, але суд традиційно вважається крайнім заходом впливу. Як правило, до цього суперечки намагаються вирішувати за допомогою інших способів і органів.

  Юрист з трудового права завжди націлений на результат, тому намагається вирішити конфлікт мирним шляхом. Якщо мова йде про претензії працівника, юристу досить грамотно скласти претензійний лист до роботодавця. У більшості випадків претензійний лист переконує роботодавця піти на поступки й не доводити справу до суду.

  Який порядок досудового вирішення трудових конфліктів?
  Законом про розв`язання індивідуальних трудових спорів передбачений погоджувальний порядок розгляду і можливого вирішення конфлікту за домовленістю сторін. Він полягає в наступному: роботодавець, за погодженням з представником працівників, може утворити узгоджувальну комісію, далі він обговорює з представником від працівників її склад та порядок роботи. Комісія ж, своєю чергою, може залагодити ситуацію, що виникла на місці.

  Навіть якщо керівник звільнив Вас за всіма вимогами закону, завжди можна знайти помилку. Наприклад, розбіжність дат, недотримання термінів звільнення тощо. Як правило, наявність навіть незначного промаху в діях роботодавця призводить до відновлення співробітника на раніше займаній посаді. А своєчасно отримана безкоштовна консультація юриста по трудовому праву може загальмувати процес звільнення і не допустити неправомірних дій стосовно Вас з боку керівництва.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.