Юрист по трудовому праву. Оформлення, виплати, компенсація

Проводячи третину життя на роботі, ми постійно пам'ятаємо про свої щоденні обов'язки, але забуваємо, що у нас на рівні з цим є права.

 1. Вам регулярно затримують зарплату ?
 2. Залучають до безкоштовної понаднормової праці під загрозою звільнення ?
 3. Безпідставно відмовляють у компенсації за виробничу травму ?
Ваші права порушено, час звернутися до юриста по трудовому праву.
Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого спеціаліста!

 • Неправильно складений трудовий договір;
 • Протиправне звільнення;
 • Затримка оплати праці;
 • Накладення дисциплінарних і матеріальних стягнень;
 • Недотримання норм безпеки праці.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв. від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • БЕЗКОРОВАЙНА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Консультації з питань трудових спорів: стягнення заборгованості по заробітній платі, незаконне звільнення та поновлення на роботі; відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
 • ГУМЕН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 30 років
  Юридична допомога в укладенні, коригуванні, оспорюванні, припиненні дії трудового договору; допомога в отриманні компенсації моральної шкоди; відновлення на службі військовослужбовця. • ДЯДЧЕНКО ДАРИНА ПЕТРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
  Представництво інтересів клієнтів в державних структурах; оскарження незаконних дій роботодавця у судовому порядку; притягнення роботодавця до відповідальності на підставі чинного законодавства; допомога з відновленням на посаду.
 • САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
  Представництво і захист фізичних осіб в трудових спорах; представлення інтересів громадян у ході судового засідання;
  допомога у підготовці документів та подачі позовної заяви; контроль за веденням трудових книжок, розробка проектів наказів.
 • ВАЩЕНКО МАКСИМ ОЛЕГОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Консультування фізичних осіб з питань трудового права; вирішення питань щодо незаконного звільнення, невиплати або затримки виплат заробітної плати на підприємстві.
 • НЕКРИЛОВ МАКСИМ АНДРІЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
  Юридичне консультування щодо трудових спорів; допомога у підготовці документів та подачі позовної заяви; допомога в отримання працівником моральної та матеріальної компенсації під час заподіянні шкоди здоров’ю.

 • ПРИСЯЖНЮК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 7 років
  Проведення консультацій з питань порушення Трудового законодавства роботодавцями; допомога у визначенні факту наявності/ припинення трудових правовідносин; відстоювання інтересів працівників, звільнених внаслідок скорочення штату.


 • ПАРХОМЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 16 років
  Допомога в запереченні рішення про переведення на іншу посаду або зниження; оскарження відмови при прийнятті до робочого штату; заперечення дисциплінарного стягнення;
  допомога у виконанні судового рішення.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням трудових питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері трудового права.

  Юрист з трудового права
  Юристи з трудових питань можуть захищати як права роботодавців, так і працівників, інтереси яких можуть бути порушені. В ході розв`язання трудового спору можуть виникнути певні труднощі при зборі доказів і їх використання в судовому процесі. Саме тому безкоштовна консультація юриста в більшості випадках стає єдиним способом відновити справедливість і постояти за свої права.

  У наш час досить поширеними є випадки, коли при звільненні почали вказувати причиною втрату довіри до співробітника з боку керівництва компанії. Такі формулювання пов'язані з виявленням розтрати або недостачі матеріальних цінностей, ввірених під звіт.

  Практика фахівців "Центру правової допомоги" показує: попри наявність факту розтрати або недостачі, шанси виграти такий спір і відновитися на посаді досить високі.
  Як вирішуються трудові спори ?
  Трудові спори виникають часто, особливо в «кризові» часи. Так можливо стверджувати, зокрема, за обсягом судової практики, пов'язаної з трудовими відносинами, але суд традиційно вважається крайнім заходом впливу. Як правило, до цього суперечки намагаються вирішувати за допомогою інших способів і органів.

  Юрист з трудового права завжди націлений на результат, тому намагається вирішити конфлікт мирним шляхом. Якщо мова йде про претензії працівника, юристу досить грамотно скласти претензійний лист до роботодавця. У більшості випадків претензійний лист переконує роботодавця піти на поступки й не доводити справу до суду.

  Який порядок досудового вирішення трудових конфліктів?
  Законом про розв`язання індивідуальних трудових спорів передбачений погоджувальний порядок розгляду і можливого вирішення конфлікту за домовленістю сторін. Він полягає в наступному: роботодавець, за погодженням з представником працівників, може утворити узгоджувальну комісію, далі він обговорює з представником від працівників її склад та порядок роботи. Комісія ж, своєю чергою, може залагодити ситуацію, що виникла на місці.

  Навіть якщо керівник звільнив Вас за всіма вимогами закону, завжди можна знайти помилку. Наприклад, розбіжність дат, недотримання термінів звільнення тощо. Як правило, наявність навіть незначного промаху в діях роботодавця призводить до відновлення співробітника на раніше займаній посаді. А своєчасно отримана безкоштовна консультація юриста по трудовому праву може загальмувати процес звільнення і не допустити неправомірних дій стосовно Вас з боку керівництва.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.