Юрист з міграційного права

Сьогодення ілюструє нам стабільне прибуття іноземних громадян для тимчасового або постійного проживання на території України. Причини у кожного різні, але ціль одна - проживати в державі з оформленою документацією в правовому полі. Більшості іноземцям досить зрозуміти послідовність та підстави оформлення проживання в Україні. Саме тому важливо звернутися за консультацією до юриста по міграційному праву.

Адвокат по міграційному праву підкаже як оформити посвідку на тимчасове проживання, дозвіл на міграцію, посвідку на постійне проживання або громадянство України.

Запишіться на безкоштовну консультацію спеціаліста та отримайте відповідь на свої питання.

 • Легалізація іноземців в Україні;
 • Посвідка на тимчасове проживання в Україні;
 • Посвідка на постійне проживання в Україні;
 • Отримання громадянства України;
 • Запрошення для іноземців, візи в Україну;
 • Юридичний супровід нерезидентів.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв. від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • БОНДАРЕНКО АНДРІЙ МАКСИМОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Консультування з питань міграційного права; інформування про права мігрантів; складання переліку документів у сфері міграційного права, огляд судової практики з різних питань цієї галузі.
 • БОРИСЮК ВІКТОРІЯ ОЛЕГІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
  Консультування та допомога у питаннях отримання громадянства України, візи, дозволу на ПМП; допомога в оформленні запрошення на працевлаштування від юридичної особи.
 • ВЕЛИЧКО ВІТАЛІЙ СЕРГІЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 8 років
  Реєстрація місця проживання іноземця; допомога в реєстрації бізнесу; укладення угод, пов’язаних з нерухомим майном; допомога в отриманні візи: підготовка та подання документів до відповідних органів.
 • ЛАГУТІН ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Консультування з питань міграційного права; допомога в оформлення документів щодо в'їзду на ПМП з України; допомога в оформлення посвідки на проживання, отримання візи.
 • ХАРЧЕНКО ОСТАП ВАСИЛЬОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Консультування з питань міграційного права; допомога в отриманні дозволу на імміграцію; допомога в отриманні посвідки на тимчасове та постійне проживання.
 • МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА
  
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
  Експертиза трудового договору із іноземним громадянином; офіційне представництво при розглядах з ДМС; допомога реєстрації шлюбу з іноземцем; підготовка та подання документів до відповідних органів, представництво інтересів клієнта в суді.
 • БЕЗКОРОВАЙНА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Допомога в працевлаштуванні іноземцям на території України; реєстрації як фізична – особа підприємець в Україні; відкритті банківського рахунку в фінустанові на території України; робота з органами ДМС. • ВАЩЕНКО МАКСИМ ОЛЕГОВИЧ
  
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Консультування з питань міграційного права; супровід в оформленні посвідки на проживання; відновлення та обмін посвідки на проживання; продовження строку перебування в країні.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням міграційних питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері міграційного права.

  Послуги з питань міграції
  Юрист по міграційному праву знає про всі особливості профільного законодавства України або іншої країни, в яку Ви бажаєте переїхати. Завдяки цьому Клієнт отримає масу переваг, у тому числі:

  1. Економію часу на підготовку документів. Спеціаліст виявить недоліки на етапі консультації і зробить все, щоб їх усунути;
  2. Правова допомога в підготовці документів. Юрист з міграційних питань проконсультує по будь-якому питанню, допоможе скласти заяву, отримати або виправити помилки в паперах, які потрібні для отримання потрібного документа;
  3. Відсутність ризиків. Процедури отримання паспорта, дозволу на проживання, дозволу на роботу пов'язані з ризиками шахрайства, вимагання та інших неприємностей. Юрист з міграційних справ не допустить подібних неприємностей.
  Юрист з міграційного права в Україні: допомога професіонала
  Якщо іноземець планує залишитися в державі, актуалізується комплекс вимог, передбачених на етапах легалізації. Так, наприклад, для отримання посвідки на проживання знадобиться місце реєстрації, а також джерело доходів, рівень яких не нижче офіційно встановленого прожиткового мінімуму.
  Рішення більшості завдань повинні супроводжуватися юристом з міграційних питань, який здатний і грамотно представити інтереси Клієнта, і оптимізувати процес легалізації. Слід також враховувати й те, що деякими процесами доведеться оперувати віддалено, перебуваючи у своїй країні. У такій ситуації також може знадобитися адвокат по міграційному праву.
  Наразі існує два порядки отримання громадянства України.
  Порядок отримання громадянства України
  Отримання громадянства України за спрощеною процедурою займає від 1 до 3 міс. Оформити громадянство України за спрощеною процедурою можуть ті іноземці та особи без громадянства, які мають підстави згідно зі ст. 3, ст. 7, ст. 8, ст. 10 ЗУ «Про громадянство».

  Громадянство України в загальному порядку. Процедуру прийняття до громадянства України проходять всі іноземці, які мають підстави для отримання громадянства згідно зі ст. 9, ст. 12 ЗУ «Про громадянство України».

  Отримання громадянства для іноземних громадян дає дуже багато переваг проживання в Україні. Оформивши українське громадянство іноземні громадяни отримують паспорт громадянина України, що дає можливість користуватися всіма правами і зобов'язаннями громадян України.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.