Юрист з міграційного права

Сьогодення ілюструє нам стабільне прибуття іноземних громадян для тимчасового або постійного проживання на території України. Причини у кожного різні, але ціль одна - проживати в державі з оформленою документацією в правовому полі. Більшості іноземцям досить зрозуміти послідовність та підстави оформлення проживання в Україні. Саме тому важливо звернутися за консультацією до юриста по міграційному праву.

Адвокат по міграційному праву підкаже як оформити посвідку на тимчасове проживання, дозвіл на міграцію, посвідку на постійне проживання або громадянство України.

Запишіться на безкоштовну консультацію спеціаліста та отримайте відповідь на свої питання.

 • Легалізація іноземців в Україні;
 • Посвідка на тимчасове проживання в Україні;
 • Посвідка на постійне проживання в Україні;
 • Отримання громадянства України;
 • Запрошення для іноземців, візи в Україну;
 • Юридичний супровід нерезидентів.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням міграційних питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері міграційного права.

  Послуги з питань міграції
  Юрист по міграційному праву знає про всі особливості профільного законодавства України або іншої країни, в яку Ви бажаєте переїхати. Завдяки цьому Клієнт отримає масу переваг, у тому числі:

  1. Економію часу на підготовку документів. Спеціаліст виявить недоліки на етапі консультації і зробить все, щоб їх усунути;
  2. Правова допомога в підготовці документів. Юрист з міграційних питань проконсультує по будь-якому питанню, допоможе скласти заяву, отримати або виправити помилки в паперах, які потрібні для отримання потрібного документа;
  3. Відсутність ризиків. Процедури отримання паспорта, дозволу на проживання, дозволу на роботу пов'язані з ризиками шахрайства, вимагання та інших неприємностей. Юрист з міграційних справ не допустить подібних неприємностей.
  Юрист з міграційного права в Україні: допомога професіонала
  Якщо іноземець планує залишитися в державі, актуалізується комплекс вимог, передбачених на етапах легалізації. Так, наприклад, для отримання посвідки на проживання знадобиться місце реєстрації, а також джерело доходів, рівень яких не нижче офіційно встановленого прожиткового мінімуму.
  Рішення більшості завдань повинні супроводжуватися юристом з міграційних питань, який здатний і грамотно представити інтереси Клієнта, і оптимізувати процес легалізації. Слід також враховувати й те, що деякими процесами доведеться оперувати віддалено, перебуваючи у своїй країні. У такій ситуації також може знадобитися адвокат по міграційному праву.
  Наразі існує два порядки отримання громадянства України.
  Порядок отримання громадянства України
  Отримання громадянства України за спрощеною процедурою займає від 1 до 3 міс. Оформити громадянство України за спрощеною процедурою можуть ті іноземці та особи без громадянства, які мають підстави згідно зі ст. 3, ст. 7, ст. 8, ст. 10 ЗУ «Про громадянство».

  Громадянство України в загальному порядку. Процедуру прийняття до громадянства України проходять всі іноземці, які мають підстави для отримання громадянства згідно зі ст. 9, ст. 12 ЗУ «Про громадянство України».

  Отримання громадянства для іноземних громадян дає дуже багато переваг проживання в Україні. Оформивши українське громадянство іноземні громадяни отримують паспорт громадянина України, що дає можливість користуватися всіма правами і зобов'язаннями громадян України.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.