Зняття арешту. Авто, майно, рахунок. Виконавче провадження

Актуальною проблемою сьогодення є зняття арештів, накладених в аспекті виконавчих проваджень. Це питання постає так гостро, адже арешт виконавчої служби не дає можливості власнику повноцінно розпоряджатися своїм майном. Продати, подарувати, обміняти, передати в іпотеку своє майно стає неможливо до моменту зняття арешту.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам допомогу у розв'язанні даних питань. Індивідуальний підхід до кожного гарантує економію Вашого часу та коштів.

Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого спеціаліста!

 • Зняття арешту з автомобіля;
 • Зняття арешту із банківського рахунку;
 • Зняття арешту з майна;
 • Зняття арешту з нерухомості;
 • Зняття арешту на користуванння транспортним засобом;
 • Зняття заборони на виїзд за кордон;
 • Зняття арешту, накладеного на р/р підприємства.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв. від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • ПАРХОМЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
  Адвокатеса Юридичний стаж - 16 років
  Представлення інтересів фізичних осіб у процесі зняття арештів з майна або банківських рахунків; оскарження рішень у суді чи апеляційній інстанції; підготовка клопотань; супровід процесу виконання ухвалення про зняття арешту.
 • ХАЛИМЕНДИК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 18 років
  Захист фізичних та юридичних осіб в державних органах; зняття арешту з рахунків підприємства та майна; захист бізнесу під час арештів на підприємстві; захист прав працівників компанії.
 • ФЕДОСЮК АННА АНАТОЛІЇВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 12 років
  Супровід процедури зняття арешту під час виконавчого провадження; зняття застарілих арештів (за якими документи знищені).


 • САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
  Представництво інтересів клієнта в судових інстанціях, органах ДВС, у нотаріуса, в слідчих органах; супровід процедури зняття арешту, що накладений нотаріусом.

 • ОРОПАЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
  
  Адвокат. Юридичний стаж - 25 років
  Представлення інтересів клієнтів в державних органах; оскарження в адміністративному порядку постанови про арешт майна боржника, оголошення його в розшук; Розробку клопотання про зняття арешту, інших процесуальних документів.


 • ПАНАСЮК БОГДАН РУСЛАНОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Юридична допомогу зі складання позовної заяви про зняття арешту з майна, рахунку; розробка та подання скарги на дії/ бездіяльність державного виконавця.


 • ХАРЧЕНКО ОСТАП ВАСИЛЬОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 4 рокИ
  Скасування заборони на відчуження будинку, квартири, іншої нерухомості; здійснення перевірки майна на наявність накладеного арешту.
 • ІВАЩЕНКО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 12 років
  Супровід процедури зняття арешту з майна у зв'язку з боргом по аліментах; підготовку та подачу відповідної заяви в суд; допомога в накладенні арешту на майно (якщо існує така необхідність).


Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням питань скасування арештів понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у будь-якій сфері права.

  Зняття арешту із банківського рахунку
  В порядку забезпечення позову чи в рамках виконавчого провадження часто накладається арешт на рухоме або нерухоме майно. Як правило, по завершенню справи арешт знімається, проте на практиці поширені випадки, коли після закінчення судового розгляду чи виконавчого провадження арешт і надалі продовжує бути чинним. В такому випадку арешт можна зняти лише на підставі рішення суду.

  Виявилося, що ні зарплатний, ні пенсійний карткові рахунки не захищені від накладення арешту в процедурі виконавчого провадження. У статті 73 Закону України «Про виконавче провадження» міститься перелік видів виплат, на які взагалі не може бути проведено стягнення.

  Якщо ж Вас лякають дії, необхідні для здійснення щодо зняття арешту або Ви не впевнені у своїх силах — тоді Вам найкраще звернутися до адвокатів "Центру правової допомоги".
  Зняття арешту з майна, накладеного судом
  Рішення про недоцільність зняття арешту приймаються вкрай рідко, зазвичай обтяження обмежується оскарженням або позовом. Оскарження рішення суду передбачає збір доказів на тему того, чому арешт був необхідний, але тепер потреба в ньому пропала. Якщо заявник вважає, що майно належить йому, а не боржникові, він може подати заяву про визнання права власності, скасування накладеного арешту.

  Найкраще подібні процедури проводити, заручившись допомогою профільного адвоката - він зможе вжити необхідних заходів і допоможе досягти справедливого рішення, отримати необхідні виплати.

  Записатися на консультацію до юриста можна прямо зараз, щоб з'ясувати для себе основні питання і своєчасно вжити заходів.
  Зняття арешту з майна, накладеного виконавчою службою
  Якщо виконавче провадження вже розпочато, скасувати рішення може орган виконавчої служби або суд. Відновлення пропущеного строку для подачі звернень теж можливо. Рішення про зняття обтяження застосовується після закінчення судового провадження, скасування здійснюється при виявленні порушень, допущених під час обмеження права користування.

  Допомога юриста або адвоката необхідна в багатьох спірних випадках. Досвідчений юрист в ході безкоштовної консультації розповість, як все правильно зробити, щоб досягти успіху, адвокат захистить інтереси позивача в суді.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.