Захист прав споживачів. Адвокат із захисту прав споживачів

Кожен із нас, будучи споживачем, придбавши товар чи послугу, розраховує на їх надійність та якість, але іноді Ви можете зіштовхнутися із ситуаціями коли таке право порушують. В таких ситуаціях дуже важливо мати підтримку та захист юриста по захисту прав споживачів.

Наші фахівці мають необхідні теоретичні знання та практичні навички для здійснення захисту прав споживачів як у класичних галузях торговельного та побутового обслуговування населення, так і в сферах електронної комерції, торгівлі через телебачення та інтернет.

Запишіться на безкоштовну консультацію досвідченого адвоката!

 • Врегулювання спорів що виникають між продавцем та споживачем;
 • Відновлення порушених прав споживача;
 • Оскарження договорів про надання послуг;
 • Відшкодування шкоди заподіяної в наслідок порушення прав споживача;
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • ЛАЗАРЕНКО ЄВГЕН ЮРІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 15 років
  Врегулювання спорів між продавцем та споживачем в судовому порядку; консультування осіб з питань порушення прав споживачів підготовка позовних заяв, відзивів на позови, апеляційних, касаційних скарг, тощо; визнання недійсним договорів, що укладені з порушенням прав споживача.


 • ВЕЛИЧКО ВІТАЛІЙ СЕРГІЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 8 років
  Усні та письмові юридичні консультації щодо захисту прав споживачів товарів, робіт та послуг; досудове врегулювання спорів що виникають між продавцем та споживачем; зобов’язання продавця/виробника замінити неякісний товар на аналогічний належної якості.


 • ПРИСЯЖНЮК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 7 років
  Консультування з питань захисту прав споживачів; оформлення заяв про обмін чи повернення товару, про проведення гарантійного ремонту, повідомлення про розірвання договору укладеного поза межами торгівельного приміщення чи на відстані, заяв про отримання субсидії тощо.
 • САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
  Судовий захист у спорах про захист прав споживачів; стягнення сплаченої за неякісний товар суми; підготовка скарг на незаконні дії продавців товарів, робіт та послуг, які порушують права споживачів; визнання недійсним договорів, що укладені з порушенням прав споживача. • ОРОПАЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 25 років
  Представництво і захист інтересів споживачів у суді; врегулювання спорів в досудовому порядку; правовий аналіз проектів договорів чи опублікованого продавцем (виконавцем) публічного договору; стягнення майнової та моральної шкоди, завданої у зв’язку з недоліком товару, робіт, послуг.

 • МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
  Захист порушених прав споживача в судовому та досудовому порядку;
  розв’язання конфліктів, що виникають між продавцем та споживачем; підготовка скарг на угоди про надання послуг; відшкодування шкоди, заподіяної в результаті порушення прав споживачів. • БОНДАРЕНКО АНДРІЙ МАКСИМОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Досудове врегулювання з питань захисту прав споживачів; зобов’язання продавця/виробника безоплатно усунути недоліки товару або відшкодувати витрати на їх виправлення; допомога у поверненні грошових коштів, витрачених на товар або надання послуги; виплату штрафних санкцій.

 • ПАРХОМЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 16 років
  Досудове врегулювання з питань захисту прав споживачів; супровід судових процесів; оформлення скарг та заяв у сфері захисту прав споживачів; стягнення майнової та моральної шкоди, завданої у зв’язку з недоліком товару, робіт, послуг; ведення переговорів з продавцем або постачальником послуг.Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням юридичних питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у будь-якій сфері права.

  Юридична допомога із захисту прав споживачів

  Захист прав споживачів є одним із основних напрямків діяльності юристів та адвокатів "Центру правової допомоги". Спеціалісти нашої компанії нададуть Вам практичну допомогу у складанні скарг, заяв та інших документів, необхідних для реалізації, захисту та відновлення прав споживача.

  Права споживачів
  Згідно статті 4 Закону України "Про захист прав споживачів" споживачі під час придбання, замовлення або використання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на: захист своїх прав державою; належну якість продукції та обслуговування; безпеку продукції; відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої внаслідок недоліків продукції (дефекту в продукції), відповідно до закону; тощо.

  В Україні, як і у більшості країн права споживача захищаються на законодавчому рівні. Однак, відсутність бізнес-етики у продавців та виробників та правова безграмотність громадян часто провокують ситуації, що вимагають участі адвоката із захисту прав споживача.  Адвокат із захисту прав споживачів
  Адвокат із захист прав споживачів у "Центрі правової допомоги – це гарант якісних послуги та максимального результату у захисті Ваших прав.

  Питання щодо прав споживачів виникають постійно. Вам відмовили повертати товар або повертати кошти або ж Вам відмовили в гарантійному ремонті, придбаний товар чи послуга нанесло шкоду Вашому здоров'ю. Деякі з цих спорів вдається вирішити на місці, але в окремих випадках потрібне звернення до професіонала.

  За допомогою досвідченого адвоката юридичної компанії "Центр правової допомоги" Ви зможете захистити свої інтереси, інтереси рідних та близьких, а також уникнути надалі небажаних судових позовів.
  Чим може допомогти Вам адвокат із захисту прав споживачів "Центру правової допомоги"?
  Щоб довести свою правоту та отримати бажане, швидше за все знадобляться послуги адвоката із захисту прав споживачів. Без допомоги кваліфікованого фахівця часом не обійтись, адже у нашому законодавстві чимало спірних нюансів, які можуть зіграти не на вашу користь. Наші адвокати забезпечать:

  • супровід справи на досудовому етапі, переговори з конфліктуючою стороною для укладання мирової угоди;
  • збереження чи повернення коштів, витрачених на купівлю товару невідповідної якості;
  • Підготовку документів для пред'явлення претензії продавцю/виробнику/постачальнику послуг;
  • отримання якісної юридичної консультації у цій сфері права;
  • оскарження раніше винесених рішень на користь клієнта.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.