Списання боргу в Банках та МФО

Допоможемо списати борг!
У Вас закінчились варанти де взяти гроші на погашення кредиту?Колектори не дають жити Вам та вашим близьким?
Варто почати боротись з колекторами у правовому полі!
Отримайте можливість списати до 80% боргу та зупинити дзвінки кредиторів.

  • Проедура реструктуризації боргів;
  • Процедура банкрутства фізичних та юридичних осіб;
  • Визнання недійсними кредитних договорів;
  • Юридичний захист позичальника від незаконних дій колекторів;
  • Оскарження заочних судових рішень про стягнення боргу за кредитом;
  • Закриття позики/кредиту на справедливих умовах
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Безкоштовна консультація
Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
Вузькопрофільні спеціалісти
Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
Обирайте кращих
Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, 3хв від ТЦ "Любава"
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
ТУРИК НАЗАР
ІВАНОВИЧ
Юрист. Юридичний стаж - 5 років
Консультації юридичних і фізичних осіб з питань кредитів та кредитної заборгованості; проведення заходів щодо мікрофінансових організацій з метою реструктуризації, закриття заборгованості.
РЕЙНВАЛЬД ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА
Юрист. Юридичний стаж - 11 років
Проведення досудового врегулювання кредитних спорів; супровід процедури реструктуризації заборгованості клієнтів; робота з колекторськими агенціями; вирішення питань, пов'язаних з поділом боргових зобов'язань за кредитом для колишнього подружжя.
КОМІРКО ВАДИМ МИКОЛАЙОВИЧ
Юрист. Юридичний стаж - 6 років
Консультація фізичних осіб з питань проблемної кредитної заборгованості; юридичний аналіз кредитних договрів; проведення переговорів про реструктуризацію боргу, можливості надання кредитних канікул, відстрочення та розстрочення платежів.
ЛАСТОВЧЕНКО АРТЕМ ІГОРОВИЧ
Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
Представництво і захист фізичних та юридичних осіб в кредитних установах; проведення заходів для закриття кредитних заборгованостей; підготовка процесуальних документів до мікрофінансових та банківських структур.
ЖЕБА ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Юрист. Юридичний стаж - 9 років
Захист інтересів фізичних осіб в мікрофінансових організаціях; проведення роботи спрямованої на погашення проблемної заборгованості; ведення переговорів щодо графіка погашення заборгованості; проведення процедури реструктуризації заборгованості.
МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА

Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
Робота з боржниками й ДВС; проведення кредитного аналізу; юридичне обслуговування діяльності підприємства; складання та правова експертиза кредитних договорів.
МОРОЗОВ ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
Представництво інтересів фізичних осіб в мікрофінансових організаціях, банківських установах, медіація з приводу врегулювання кредитних заборгованостей. Підготовка всіх процесуальних документів в даній галузі (заяв, скарг).
БОНДАРЕНКО ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 21 рік
Розв'язання питань щодо укладення, виконання, розірвання, визнання недійсними та дійсними господарських та цивільних договорів, стягнення дебіторської заборгованості, банкрутство та ліквідація підприємств, проведення процедури реструктуризації кредитної заборгованості.
Центр правової допомоги Київ
Центр правової допомоги м.Київ

Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням банківських питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері банківського права.

У Вас є борги? Не маєте можливості оплатити кредит?
Сьогодні не рідкісним є явище, коли багато людей стають жертвами необгрунтованих нарахувань та штрафів з боку банків, колекторських компаній та інших мікрофінансових організацій. Однак багато споживачів не відстоюють свої права і законні інтереси у зв'зку з юридичною безграмотністю або відсутністю часу.

У таких випадках Вам рекомендується звертатися до кваліфікованих фахівців, які заощадять Ваші гроші й час. Юридична компанія "Центр правової допомоги" надає широкий спектр послуг у сфері фінансових відносин. Юристи по кредитах володіють відмінними навичками вирішення спорів з банками в усі державних органах і судах усіх інстнцій.

Часто виникають ситуації, при яких допомога професіоналів просто необхідна. Так, наприклад, в разі, коли мікрокредитна організація або банк, вимагаючи повернення грошової суми позики та відсотків, арештовують Ваші банківські рахунки чи майно.

Через це багато людей, а особливо прості громадяни часом не тільки мають великі борги, а й втрачають можливість користування власним майном та коштами. В таких ситуаціях кредитори або позикодавці звертаються до суду в односторонньому порядку. При таких обставинах Вам потрібна стійка опора для захисту Ваших законних інтересів і прав в особі юриста по кредитах, бо від цього залежить подальший розвиток подій.


Крім вищевикладеного, права боржників порушуються і при зверненні до них колекторських компаній. Багаторічний досвід наших юристів по кредитах доводить, що багато колекторів здійснюють неправомірні дії відносно боржників.

Закликаємо Вас: не втрачайте час марно
Практика показує, що в правових спорах не тільки кожен день, але і кожна година мають значення. Втратити можливість оскарження необгрунтованого рішення суду, бути позбавленим можливості оскаржити своє затримання, не мати можливості вільно розпоряджатися своїм майном - ось лише невеликий список того, що може спричинити зволікання у вирішенні складної ситуації.

Важливим фактором є своєчасне звернення до професійних юристів по кредитах за допомогою, оскільки терміни в судових розглядах мають величезне значення. Звернувшись до наших юристів, Ваші права будуть захищені мксимально.

При наданні допомоги ми опираємось на свій багаторічний досвід і маємо єдину мету - захистити права і законні інтереси наших Клієнтів максимально, шляхом виявлення найменшої суми стягнення або без такої.

Запишіться на консультацію юриста

Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.