Автоадвокат. Юрист по ДТП. Повернення прав, 130/124 КУпАП

Проблеми, які очікують на дорозі, часто мають правовий характер. Потрапивши в непередбачену ситуацію, багато хто з нас не знає як правильно себе повести. До того ж вчинки деяких учасників дорожніх пригод, а також представників закону, не завжди правомірні. Звичайна зупинка поліцією може стати причиною конфлікту.

Автоадвокат "Центру правової допомоги" підкаже найбільш безпечну тактику поведінки при скоєній дорожньо-транспортній пригоді, чи при спілкуванні із працівниками поліції; допоможе уникнути необґрунтованої відповідальності за правопорушення чи збільшити суму страхової виплати.

Запишіться на безкоштовну консультацію автоадвоката - вирішіть своє питання.

  • Вирішення страхових спорів;
  • Відшкодування шкоди при ДТП;
  • Безкоштовна консультація Автоюриста;
  • Оскарження ст. 124 КУпАП;
  • Повернення прав по ст. 130 КУпАП;
  • Вирішення стрхових спорів.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Безкоштовна консультація
Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
Вузькопрофільні спеціалісти
Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
Обирайте кращих
Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, 3хв від ТЦ "Любава"
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
ПОДОПРИГОЛОВ ВІКТОР ЄВГЕНОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 15 років
Консультації юридичних і фізичних осіб з правових питань; вирішення спорів з будь-яких питань - штрафи, позбавлення прав та ін; оскарження постанов про адмінправопорушення в судовому порядку.
ІВАНОВ ВАЛЕНТИН ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 21 рік
Юридична допомога та супровід при ДТП – аналіз та інтерпретація ситуації, оцінка збитків, проведення незалежної експертизи та ін.; складання та подання позовів та скарг на неправомірні дії співробітників ДАІ.
ГЛУЩЕНКО ВОЛОДИМИР БОРИСОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 20 років
Захист прав особи, що притягається до адмінвідповідальності; представлення інтересів потерпілого у справі про адміністративне правопорушення; оскарження постанов у справі про адміністративне правопорушення


САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
Оскарження ухвал про адміністративну відповідальність; стягнення вартості ремонту автомобіля після ДТП; спори зі страховими компаніями зі страхових виплат (ОСЦПВ, КАСКО).
ОРОПАЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 25 років
Захист прав та інтересів клієнтів у справах щодо дорожньо-транспортних пригод, адміністративного права, претензійно-позовна діяльність, представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в правоохоронних органах, державних установах і організаціях та судах.
АНДРУШКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Юрист. Юридичний стаж - 5 років
Юридичний аналіз адміністративного спору; підготовка скарг, заяв; вирішення питань, пов'язаних із затягуванням строків виплат та заниженням сум виплат страховими компаніями.
ТУРИК НАЗАР
ІВАНОВИЧ
Юрист. Юридичний стаж - 5 років
Надання юридичної допомоги у справах по ДТП; стягнення збитків, заподіяних майну та/або здоров'ю внаслідок ДТП; допомога у захисті прав автовласників; допомога при купівлі чи продажі автомобіля.
ЖЕБА ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Юрист. Юридичний стаж - 9 років
Захист потерпілих, які є обвинуваченими у справі про ДТП з постраждалими та/або загиблими; оскарження адміністративних рішень (штрафи, позбавлення прав управління ТЗ); суперечки зі страховими компаніями щодо невиплат страхового відшкодування.


Центр правової допомоги Київ
Центр правової допомоги м.Київ

Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням питань по ДТП понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію автоюриста.

Працюючи з нами, Ви отримуєте можливість:
Звести до мінімуму свої збитки, пов'язані з аварією. Завдяки колосальному досвіду роботи наші адвокати у справах при ДТП здатні оперативно зорієнтуватися в нюансах і запропонувати найвигідніший спосіб вирішення конфліктної або спірної ситуації.

Відсторонитися від особистого спілкування зі співробітниками ДАІ та іншими учасниками дорожньо-транспортної пригоди - за Вас все зроблять автоадвокати. Досвідчений спеціаліст грамотно проведе переговори, організовує експертизу, а згодом візьме на себе спілкування з представниками страхової компанії і т. д.

Пам'ятайте: кращі адвокати по ДТП - це фахівці, високий професійний рівень яких підтверджується безліччю виграних справ. Саме такі працюють в нашому Центрі.
Адвокат по ДТП: хто це?

Під поняттям адвоката, що спеціалізується переважно у кримінальних справах, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами, мається на увазі практикуючий фахівець, в компетенції якого знаходиться надання правової допомоги будь-якому учаснику пригоди. Маючи великий досвід в сфері кримінальної справи по дорожньо-транспортним пригодам, співробітники нашого Центру надають повний комплекс послуг громадянам, які постраждали в ДТП.


Опинившись учасником дорожньо-транспортної пригоди, не втрачайте дорогоцінного часу, а відразу звертайтеся за допомогою до фахівців. Консультація адвоката по ДТП дозволить захистити Ваші законні права та інтереси, звівши до мінімуму завдані збитки.

Захисник у справі з постраждалими
Як показує практика, в разі відсутності потерпілих в аварії, сторони не вважають за потрібне звертатися до адвоката, що спеціалізується на дорожньо-транспортних пригодах.

Отож, виникає питання: чи потрібно звертатися до автоадвоката? Наша порада - звичайно так. І чим раніше Ви це зробите, тим результативніше буде надана юридична допомога. Може стати необхідність отримання кваліфікованої юридичної консультації з метою врегулювання проблем, що виникли, які стосуються компенсації матеріальної шкоди або конфліктів зі страховою компанією.

У процесі роботи фахівці "Центру правової допомоги" ретельно вивчають результати конкретної справи і наявні протоколи. Також фахівець може домогтися укладення мирної угоди між потерпілим і винуватцем аварії. Це оптимальний вихід із ситуації.

Запишіться на консультацію юриста

Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.