Автоадвокат. Юрист по ДТП. Повернення прав, 130/124 КУпАП

Проблеми, які очікують на дорозі, часто мають правовий характер. Потрапивши в непередбачену ситуацію, багато хто з нас не знає як правильно себе повести. До того ж вчинки деяких учасників дорожніх пригод, а також представників закону, не завжди правомірні. Звичайна зупинка поліцією може стати причиною конфлікту.

Автоадвокат "Центру правової допомоги" підкаже найбільш безпечну тактику поведінки при скоєній дорожньо-транспортній пригоді, чи при спілкуванні із працівниками поліції; допоможе уникнути необґрунтованої відповідальності за правопорушення чи збільшити суму страхової виплати.

Запишіться на безкоштовну консультацію автоадвоката - вирішіть своє питання.

 • Вирішення страхових спорів;
 • Відшкодування шкоди при ДТП;
 • Безкоштовна консультація Автоюриста;
 • Оскарження ст. 124 КУпАП;
 • Повернення прав по ст. 130 КУпАП.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням питань по ДТП понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію автоюриста.

  Працюючи з нами, Ви отримуєте можливість:
  Звести до мінімуму свої збитки, пов'язані з аварією. Завдяки колосальному досвіду роботи наші адвокати у справах при ДТП здатні оперативно зорієнтуватися в нюансах і запропонувати найвигідніший спосіб вирішення конфліктної або спірної ситуації.

  Відсторонитися від особистого спілкування зі співробітниками ДАІ та іншими учасниками дорожньо-транспортної пригоди - за Вас все зроблять автоадвокати. Досвідчений спеціаліст грамотно проведе переговори, організовує експертизу, а згодом візьме на себе спілкування з представниками страхової компанії і т. д.

  Пам'ятайте: кращі адвокати по ДТП - це фахівці, високий професійний рівень яких підтверджується безліччю виграних справ. Саме такі працюють в нашому Центрі.
  Адвокат по ДТП: хто це?

  Під поняттям адвоката, що спеціалізується переважно у кримінальних справах, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами, мається на увазі практикуючий фахівець, в компетенції якого знаходиться надання правової допомоги будь-якому учаснику пригоди. Маючи великий досвід в сфері кримінальної справи по дорожньо-транспортним пригодам, співробітники нашого Центру надають повний комплекс послуг громадянам, які постраждали в ДТП.


  Опинившись учасником дорожньо-транспортної пригоди, не втрачайте дорогоцінного часу, а відразу звертайтеся за допомогою до фахівців. Консультація адвоката по ДТП дозволить захистити Ваші законні права та інтереси, звівши до мінімуму завдані збитки.

  Захисник у справі з постраждалими
  Як показує практика, в разі відсутності потерпілих в аварії, сторони не вважають за потрібне звертатися до адвоката, що спеціалізується на дорожньо-транспортних пригодах.

  Отож, виникає питання: чи потрібно звертатися до автоадвоката? Наша порада - звичайно так. І чим раніше Ви це зробите, тим результативніше буде надана юридична допомога. Може стати необхідність отримання кваліфікованої юридичної консультації з метою врегулювання проблем, що виникли, які стосуються компенсації матеріальної шкоди або конфліктів зі страховою компанією.

  У процесі роботи фахівці "Центру правової допомоги" ретельно вивчають результати конкретної справи і наявні протоколи. Також фахівець може домогтися укладення мирної угоди між потерпілим і винуватцем аварії. Це оптимальний вихід із ситуації.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.