Юрист з питань ЖКГ. Оскарження боргів за комунальні послуги

Питання, пов'язані з наданням комунальних послуг, нерідко стають причиною конфлікту. Основна маса питань пов'язаних з виникненням заборгованості за отримання послуг ЖКГ полягає в незгоді споживачів платити за комунальні послуги, а також з неправильним нарахуванням оплати за послуги ЖКГ. Це такі види комунальних платежів: утримання будинків і прибудинкових територій, постачання холодної та гарячої води та водовідведення, централізоване опалення, газ, електропостачання.

Компанія "Центр правової допомоги" - як учасник правового ринку - пропонує фізичним і юридичним особам послуги юристів і безоплатну юридичну консультацію по житловому праву.

  • Судові справи про стягнення з клієнта заборгованості;
  • Претензії до підприємств ЖКГ щодо надання неякісних послуг;
  • Незаконне підвищення тарифів на послуги ЖКГ;
  • Відшкодування моральної та матеріальної шкоди у зв'язку із залиттям квартири;
  • Суперечки стосовно місць спіьного користування.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Безкоштовна консультація
Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
Вузькопрофільні спеціалісти
Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
Обирайте кращих
Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, 3хв від ТЦ "Любава"
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
ХАБЕНКО СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Юрист. Юридичний стаж - 10 років
Здійснення розбору законних умов клієнта у відносинах разом із працівниками ЖКГ; Надання безкоштовних юридичних консультацій у житлово-комунальній сфері.
КУТЬКО ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
Юристт. Юридичний стаж - 12 років
Відстоювання інтересів клієнтів при ігноруванні законних вимог до комунального підприємства, протизаконне підвищення суми платежів у квитанції на послуги;
КРАНЦ КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
Адвокатеса. Юридичний стаж - 11 років
Вирішення спорів у сфері комунального господарства; складання позовів; написання офіційних претензій та вимог; досудові та судові розв'язання конфліктів між власниками квартир.
САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
Покарання керуючої компанії за бездіяльність; допомогу у виникненні ситуацій недотримання Ваших прав під час надання житлово-комунальних послуг; підготовка та складання пакету документів для судових позовів, скарг, запитів до суду, місцеві органи влади та органи самоврядування з питань діяльності ЖКГ.


ГУМЕН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Юрист. Юридичний стаж - 30 років
Врегулювання спорів із службами ЖКГ; вирішення конфліктів власників із наймачами (наприклад при затопленні, за законністю перепланування); допомога щодо стягнення шкоди.
МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА

Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
Вирішення конфліктів між комунальними структурами та власниками житла; мирне врегулювання спорів; повернення переплачених грошей за комунальні послуги; відшкодування грошей за зіпсоване житло внаслідок затоплення.


ЛАГОДА ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

Юрист. Юридичний стаж - 5 років
Перевірка правильності нарахування тарифів та платежів за комунальні послуги; допомога у виборі керуючої організації, консультування щодо умов договору управління.
БОНДАРЕНКО ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 21 рік
Захист прав власності на спільне майно власників кімнат у комунальній квартирі; складання документації у сфері ЖКГ; досудове вирішення житлово-комунальних питань; супровід клієнта у суді.
Центр правової допомоги Київ
Центр правової допомоги м.Київ

Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням житлових питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері житлового права.

Послуги юриста у сфері житлового права
Компетенція юриста - це первинна юридична консультація з питань ЖКГ, складання документів та повний розгляд справи. При перспективі судового врегулювання справою займається адвокат з питань ЖКГ. Його статус дозволяє представляти інтереси клієнта в суді і вищих інстанціях. Однак спочатку адвокат постарається врегулювати суперечку в досудовому порядку. Метою професіонала нашого Центру є укладення мирової угоди в інтересах клієнта.

Одне із завдань компанії "Центр правової допомоги" - і наших юристів з питань ЖКГ зробити юридичну допомогу доступною для широкої аудиторії. З цією метою наші фахівці на безоплатній основі консультують клієнтів з правових питань.
Захист інтересів клієнта в спорах з ЖКГ
На жаль, клієнти не завжди своєчасно звертаються за правовою підтримкою. Конфлікт на стадії зародження юристу врегулювати куди простіше. Грамотна консультація дозволить клієнтові осмислити та зрозуміти ситуацію, виявити для себе шляхи вирішення.

Крім того, не з усіх питань доцільно звертатися до суду. Багато з них можна вирішити оперативно, наприклад, дзвінком в керуючу компанію або комунальну службу.

Якщо це не дає результату, то спрямовуються скарги до контролюючих та наглядових органів. Звернення служать підставою проведення перевірки та вжиття заходів реагування при необхідності. Найчастіше такі заходи дають позитивний для клієнта результат, дозволяють уникнути зайвої витрати часу і судових витрат.

Стягнення збитків
Нерідко клієнту завдається шкода діями комунальних служб при наданні неякісних послуг або діями сусідів внаслідок затоплення. Це ж стосується і проведення неузгоджених перепланувань наймачами. Для підтвердження зазнаних збитків знадобляться докази. Ними слугують належним чином складені акти з фотоматеріалами, а також оцінка шкоди. У зворотному випадку суд не задовольнить вимоги позивача про стягнення збитків. Наші юристи допоможуть правильно оформити документи, отримати висновок незалежного експерта і досягти вирішення спору на користь клієнта.

Ми в усному або письмовому порядку надамо Вам відповіді на всі питання, що стосуються питань ЖКГ. Адже своєчасне звернення за допомогою до кваліфікованого фахівця в галузі житлового права і роз'яснення Ваших прав, може вберегти Вас від помилок, які будуть коштувати Вашого часу, матеріальних витрат і нервів.

Запишіться на консультацію юриста

Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.