Центр правової допомоги у м.Чернівці

Центр правової допомоги в Чернівцях - це ваш надійний партнер у всіх питаннях юридичного характеру. Ми розуміємо, що правові проблеми можуть виникати в житті кожного з нас і завжди готові надати вам кваліфіковану допомогу та підтримку. Наша команда юристів та адвокатів має великий практичний досвід у різних галузях права і готова вирішити ваші питання ефективно та професійно.

Як отримати безкоштовну консультацію юриста?
 • Заповніть просту форму, напишіть Ваше ім'я, та залиште контактний номер телефону.
 • Ваше звернення потрапляє в чергу для опрацювання. Очікуйте телефонного дзвінка найближчим часом.
 • Якщо Ваше питання термінове - телефонуйте самостійно за номером +38 067 996 42 60
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Безкоштовна юридична консультація: Громадяни можуть отримати безоплатну правову консультацію з різних юридичних питань, юристи забезпечують доступ до кваліфікованої допомоги.

Консультація юриста онлайн: Для зручності клієнтів центр надає можливість онлайн-консультацій, дозволяючи отримати юридичну допомогу дистанційно.

Представництво в Суді: Наші адвокати мають великий досвід у представництві клієнтів у судах. Ми готові боротися за ваші інтереси та захищати ваші права в будь-якому судовому процесі.

Юридична консультація Чернівці: Забезпечення професійної юридичної допомоги місцевим мешканцям, включаючи особисті консультації з юристами.
Юрист у Чернівцях: Досвідчені юристи з Чернівців надають консультації та представляють інтереси клієнтів у правових питаннях.

Сімейне право: Наші фахівці допомагають в різних питаннях сімейного права, від розлучень та опіки над дітьми до вирішення майнових спорів та визначення аліментів. Ми пропонуємо конфіденційність та підтримку у розв'язанні сімейних питань.

Земельне право: Ви можете отримати допомогу щодо земельних прав, включно із питаннями володіння, користування, оренди та продажу земельних ділянок. Ми допомагаємо у роз'ясненні земельного законодавства та забезпечуємо правовий супровід у земельних питаннях.

Правова допомога: Центр надає правові консультації безкоштовно. Це допомагає тим хто не має можливості оплатити послуги адвоката, гарантуючи доступність правосуддя для всіх.
Адвокат у місті Чернівці: Надання послуг кваліфікованих адвокатів для представництва в судах, консультацій та правового супроводу справ.

Трудове право: Наші юристи надають допомогу у вирішенні трудових спорів, захищають права працівників та роботодавців, включаючи питання звільнення, трудових умов, зарплати та дотримання трудового законодавства.

Допомога військовим: Центр надає спеціалізовану юридичну підтримку військовослужбовцям, включаючи поради з питань військового права та ветеранських справ.

Кредитні питання: Фахівці надають допомогу у справах, пов'язаних з кредитами, веденням переговорів з банками та розв'язанням фінансових проблем.
Право спадщини: Допомога в питаннях, пов'язаних із заповітами, наслідуванням майна, реєстрацією прав спадкоємців тощо.

Кримінальне право: Захист інтересів та представництво в суді по кримінальним справам, поради щодо кримінального процесу.

Автоюрист/ДТП: Юридична підтримка у випадках дорожньо-транспортних пригод, відшкодування збитків, представництво інтересів в судах та у страхових компаніях.

Пенсійне право: Консультації щодо пенсійних накопичень, виплат, правил нарахування пенсій.

Адміністративне право: Допомога у вирішенні питань, що стосуються адміністративних порушень, оскарження рішень державних органів.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Вулиця Університетська, 3, Чернівці, Чернівецька область, 58000
  Вулиця Університетська, 3, Чернівці, Чернівецька область, 58000
  Центр правової допомоги м.Чернівці

  Недалеко від ЦПД знаходиться Центральна ратуша міста, а навпроти неї ви можете побачити пам’ятник Тарасу Григоровичу Шевченку. Також в сусідній будівлі є відділення Приват банку та Нової пошти №28.
  Навпроти входу в Центр правової допомоги красується відомий Торговий Центр «Міленіум», а ліворуч кінотеатр «Чернівці».
  Неподалік знаходиться вулиця Кобилянська відома на все місто.
  Позаду ЦПД театральна площа та Драматичний театр ім. Ольги Кобилянської. На паралельній вулиці розташувався Апеляційний суд Чернівецької області.

  Центр намагається досягти цієї мети, надаючи безкоштовні юридичні консультації в Чернівцях. Наші послуги є незамінними для осіб, які потребують юридичної поради або правової підтримки. Ми також забезпечуємо консультацію юриста онлайн, що дозволяє клієнтам отримувати допомогу з будь-якої точки країни.


  Основні послуги Центру включають: безоплатну правову допомогу, консультації з адвокатами в Чернівцях, допомогу військовим та інші юридичні послуги. Наші адвокати в Чернівцях - це висококваліфіковані фахівці, готові надати підтримку у широкому спектрі юридичних питань.

  Шлях до Центру правової допомоги у м.Чернівці
  Вулиця Університетська, 3, Чернівці, Чернівецька область, 58000

  Правова допомога у місті Чернівці

  Центр правової допомоги, розташований у місті Чернівці, розпочав свою діяльність з метою надання якісних юридичних послуг та правової підтримки місцевому населенню.

  Заснований у 2023 році, наш центр спеціалізується на наданні правової допомоги, зокрема безкоштовних консультацій юристів. Ставши важливим ресурсом для жителів Чернівців та навколишніх районів.

  Основною метою Центру є забезпечення доступу до якісної юридичної допомоги для всіх, незалежно від їх фінансового стану. Наше бачення полягає у тому, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права та інтереси, особливо у випадках, коли залучення професійного юриста може бути недоступним через фінансові обмеження.

  Для Вашої зручності ми надаємо безкоштовні консультації двома способами

  • Заповнюєте форму заявки на нашому сайті з описом Вашого питання та найближчим часом очікуйте дзвінка нашого фахівця
  • Або просто зателефонуйте +38 067 996 42 60

  Консультація від нашого центру пропонує громадянам вчасно отримати професійну допомогу зі всіх галузей права. Включаючи питання кримінального, пенсійного, адміністративного, військового, сімейного, трудового права. Та проблем мікрофінансовими організаціями, виконавчим провадженням, соціальними виплатами та іншими питаннями.

  Мережа юридичних компаній

  Наша ціль та завдання - це швидка та оперативна юридична допомога та консультація для усіх громадян України, що потрапили у складну ситуацію. Наші спеціалісти готові запропонувати варіанти розв'язання Вашої проблеми та допомогти вирішити будь-яке питання, у межах правового поля.

  Для цього Вам необхідно зателефонувати за номером телефону або залишити звернення на сайті. Консультація юриста та правова допомога від нашої компанії надається мешканцям у місті Київ, вул. Антоновича 58 та вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А; у місті Харків вул. Чернишевська 54, у місті Дніпро, площа Героїв Майдану, 1, у місті Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 34, у місті
  Львів, вул. Пекарська, 41, у місті Чернівці, вул. Університетська, 3, у місті Одеса, вул. Катерининська, 37, у місті Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44.

  Запишіться на консультацію юриста

  Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
  Оберіть регіон*
  При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.