Центр правової допомоги у м.Черкаси

Центр правової допомоги у Черкасах - це місце, де ви можете отримати високоякісну та кваліфіковану консультацію в різних сферах права. Безкоштовна юридична консультація гарантована для всіх, хто шукає правовий захист та пораду спеціаліста.

У нас працюють понад 30 спеціалістів із різних галузей права.
Ми розуміємо, як вирішити Ваше юридичне питання в рамках правового поля. Тому пропонуємо широкий спектр послуг та безкоштовну консультацію юриста.

Як отримати безкоштовну консультацію юриста?
 • Заповніть просту форму, напишіть Ваше ім'я, та залиште контактний номер телефону.
 • Ваше звернення потрапляє в чергу для опрацювання. Очікуйте телефонного дзвінка найближчим часом.
 • Якщо Ваше питання термінове - телефонуйте самостійно за номером +38 067 996 42 60
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Безкоштовна юридична консультація: У нашому центрі ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших кваліфікованих юристів. Ми готові надати вам першу консультацію безкоштовно, щоб ви могли зрозуміти, які кроки варто вжити далі.

Правова допомога у Черкасах: Наші юристи володіють глибокими знаннями та досвідом у різних галузях права, включаючи сімейне право, цивільне право, кримінальне право, трудове право, військове право.

Юридична консультація Онлайн: Ми розуміємо, що іноді не завжди можна відвідати офіс адвоката особисто. Тому ми пропонуємо юридичну консультацію онлайн, щоб ви могли отримати поради та відповіді на ваші запитання в зручний для вас спосіб.

Дистанційна підготовка документів: Наші клієнти можуть отримати юридичну допомогу та підготовку документів дистанційно, що робить наші послуги ще більш комфортними та доступними. Постійно проводяться онлайн консультації юриста.
Адвокат у Черкасах: У нас працюють понад 30 спеціалістів із різних областей права. Ми розуміємо, наскільки важливо мати відповіді на ваші юридичні питання, тому пропонуємо широкий спектр послуг та безкоштовну консультацію юриста.

Сімейне право: Юристи ЦПД надають підтримку та консультації з питань сімейного права, включаючи питання розлучення, аліментів, поділу майна та встановлення факту утримання дитини.

Земельне право: Наші фахівці нададуть допомогу з питань, пов’язаних із земельними правами та володінням земельними ділянками, включно із їхнім використанням та регулюванням. Консультація юриста онлайн завжди доступна на нашому сайті.

Безкоштовна правова допомога: Надається виключно в рамках усної первинної консультації. Юрист відповідає на ваші запитання, на консультації будується правова позиція по вирішенню проблеми, щоб ви могли захистити свої права.
Кримінально-правовий захист: Ми забезпечуємо юридичний захист у справах, що мають відношення до кримінальних правопорушень, допомагаючи вам осмислити ваші права та вирішити правові питання у даній області.

Трудове право: Ми стоїмо на захисті ваших трудових прав та надаємо юридичну допомогу у питаннях, пов'язаних із трудовим законодавством.

Права військовослужбовців: Адвокати ЦПД в Черкасах спеціалізуються у сфері військового права і готові надати консультації та допомогу з питань, пов’язаних із військовою службою. Допомога військовим завжди в пріоритеті.

Юрист з кредитів: Наші фахівці допомагають вам з різними питаннями, пов'язаними із кредитами (антиколектори) включаючи переговори з банками, вирішення боргових питань та інші фінансові питання.
Спадкове право: Ми надаємо консультації та допомогу в питаннях, пов'язаних із наслідковим правом, допомагаючи вам зрозуміти та захистити ваші права на спадок.

Автоюрист/ДТП: Наші автоюристи мають великий досвід у вирішенні питань, пов'язаних із дорожньо-транспортними пригодами. Вони готові надати вам юридичну допомогу у відшкодуванні збитків та захисті ваших прав після ДТП.

Пенсійний юрист: Наші юристи, які спеціалізуються на питаннях пенсійного права, допоможуть вам вирахувати пенсію, отримати зароблену пенсію, зібрати та узаконити необхідні документи

Зняття арешту з майна: Ми надаємо юридичну допомогу та консультації у справах, пов’язаних із зняттям арешту з майна, рахунку.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Вулиця Байди Вишневецького, 34, Черкаси, Черкаська область, 18000
  Вулиця Байди Вишневецького, 34, Черкаси, Черкаська область, 18000
  Центр правової допомоги м.Черкаси

  Офіс ЦПД знаходиться біля Соборної площі на розі вулиць бульвар Тараса Шевченка та Байди Вишневецького.
  В одній будівлі з офісом знаходить відділення Укрпошти №1, та Львівська Майстерня шоколаду.
  Біля офісу пролягає центральний бульвар ім.Тараса Шевченка, зліва розташований торгівельний центр Любава, за квартал розташований Черкаський Музично-Драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка.
  Навпроти офісу знаходиться готель Оптіма.

  Наш центр правової допомоги у Черкасах – це надійний партнер у всіх питаннях юридичного характеру. Ми надаємо як платні послуги, так і безкоштовні консультації від кваліфікованих юристів.


  Незалежно від складності вашої ситуації, ми завжди готові надати вам необхідну допомогу та підтримку. Безкоштовні консультації юриста у Черкасах можна отримати не тільки в офісі, а й звернувшись до нас онлайн.


  Заходьте до нас в офіс, отримайте юридичну допомогу адвоката із будь-яких правових питань.

  Шлях до Центру правової допомоги у м.Черкаси
  Вулиця Байди Вишневецького, 34, Черкаси, Черкаська область, 18000

  Наші досягнення

  Хочемо поділитися з вами інформацією про наші досягнення та успішні справи. Понад 85% виграних справ та більше ніж 30 спеціалістів з різних галузей права свідчать про нашу високу компетентність та досвід.

  За чотири роки роботи ми надали понад 22 500 консультацій та вирішили безліч юридичних питань для наших клієнтів.

  Наш центр юридичної допомоги працює швидко та ефективно, завдяки чому ви можете отримати відповіді на свої питання в найкоротші терміни. Наші юристи в Черкасах завжди готові до дії та приділяють максимальну увагу потребам наших клієнтів.

  Аналіз законодавства і практики

  Юристи центру регулярно вдосконалюють знання.

  Кілька разів на тиждень спеціалісти ЦПД аналізують різні юридичні кейси клієнтів компанії та створюють ефективну юридичну базу знань.

  Колегіальні рішення дозволяють ефективно вирішувати судові справи клієнтів. Регулярно проходить обмін досвідом між офісами з різних регіонів України.

  І саме така практика та регулярний розвиток в середині мережі юридичних компаній приводить до успіху.

  Мережа юридичних компаній

  Наша ціль та завдання - це швидка та оперативна юридична допомога та консультація для усіх громадян України, що потрапили у складну ситуацію. Наші спеціалісти готові запропонувати варіанти розв'язання Вашої проблеми та допомогти вирішити будь-яке питання, у межах правового поля.

  Для цього Вам необхідно зателефонувати за номером телефону або залишити звернення на сайті. Консультація юриста та правова допомога від нашої компанії надається мешканцям у місті Київ, вул. Антоновича 58 та вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А; у місті Харків вул. Чернишевська 54, у місті Дніпро, площа Героїв Майдану, 1, у місті Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 34, у місті
  Львів, вул. Пекарська, 41, у місті Чернівці, вул. Університетська, 3, у місті Одеса, вул. Катерининська, 37, у місті Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44.

  Запишіться на консультацію юриста

  Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
  Оберіть регіон*
  При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.