Про компанію "Центр правової допомоги"

Юридична компанія «Центр правової допомоги» була заснована у 2018 році. Одразу ж показавши Європейську стратегію в роботі з клієнтами – БЕЗКОШТОВНІ первинні консультації. Даний крок був здійснений не даремно, адже наша професійна команда вважає, що перша розмова з юристом, розбір проблеми та тлумачення законодавства України – не може проходити на платній основі.

Також ми зробили акцент не тільки на досвідченості наших юристів та адвокатів, а й галузевій приналежності проблем, з якими зіштовхуються наші клієнти. На нашу думку, один адвокат не може на 100% відстежувати всі зміни зі всіх галузей права, а також судову практику по цих справах. Саме тому, звернувшись в "Центр правової допомоги", Ви отримаєте максимально кваліфікованого спеціаліста по Вашій проблемі.

Наші юристи та адвокати мають великий досвід надання юридичної підтримки фізичним та юридичним особам; безліч перемог в судових процесах і, як наслідок, рекомендації та позитивні відгуки клієнтів.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв. від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • ЛАЗАРЕНКО ЄВГЕНІЙ ЮРІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 15 років
  Консультації юридичних і фізичних осіб з правових питань; правовий аналіз і розробка договорів; складання процесуальних документів у цивільних, господарських, адміністративних, кримінальних справах; представлення інтересів юридичних і фізичних осіб в судах усіх інстанцій, в правоохоронних органах, в державних органах, організаціях і установах у цивільних, господарських, адміністративних справах.
 • ПАРХОМЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 16 років
     Представництво інтересів фізичних і юридичних осіб у судах; абонентське юридичне обслуговування (супровід) юридичних осіб; виїзд адвоката на обшуки, арешти майна, допити та інші слідчі дії; захист у кримінальних справах; представництво та захист в справах про адміністративні правопорушення; представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судах всіх інстанцій; сімейні спори; підготовка документів, складання та подача скарг до Європейського суду з прав людини.
 • ДЯДЧЕНКО ДАРИНА ПЕТРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
     Господарське, корпоративне, реєстрація ФОП, ТОВ, ГО (складання будь-яких корпоративних документів підприємства на всіх стадіях його існування); цивільне, сімейне, спадкове, земельне право. Складання позовних заяв, скарг, відзивів, пояснень; представлення інтересів фізичних та юридичних осіб у державних установах і організаціяхх.
 • САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
     Представництво і захист фізичних та юридичних осіб в поліції, прокуратурі, суді, НАБУ, СБУ; юридичне обслуговування діяльності підприємства; ведення претензійно-позовної роботи; контроль за веденням трудових книжок, розробка проектів наказів, вирішення трудових спорів; складання аналітичних інформативних листів з питань застосування чинних правових норм; розробка проектів для отримання коштів грантів НУО.
 • ОРОПАЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 25 років
     Кримінальне право та процес, дорожньо-транспортні пригоди, адміністративне право, сімейне та трудове право, претензійно-позовна діяльність, представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в правоохоронних органах, державних установах і організаціях та судах, тощо.
 • МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
     Робота з боржниками й ДВС; проведення кредитного аналізу; юридичне обслуговування діяльності підприємства; складання та правова експертиза договорів; представлення інтересів компанії перед контрагентами, державними, контрольними органами; консультації з питань цивільного, адміністративного, господарського права фізичних та юридичних осіб; представлення інтересів фізичних та юридичних осіб перед фізичними, юридичними особами, державними органами.
 • БОНДАРЕНКО АНДРІЙ МАКСИМОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
     Представництво інтересів фізичних осіб в мікрофінансових організаціях, банківських установах, медіація з приводу врегулювання кредитних заборгованостей. Підготовка всіх процесуальних документів в даній галузі (заяв, скарг).
 • ФЕДОСЮК АННА АНАТОЛІЇВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 12 років
     Захист інтересів підприємств, організацій та установ усіх форм власності, а також фізичних осіб у галузях господарського, цивільного, податкового, трудового, сімейного права, у тому числі розв'язання питань щодо укладення, виконання, розірвання, визнання недійсними та дійсними господарських та цивільних договорів, стягнення дебіторської заборгованості, банкрутство та ліквідація підприємств, трудові спори, сімейні спори (розлучення та поділ майна, стягнення аліментів).

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням юридичних питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у будь-якій сфері права.

  Центр правової допомоги регулярно масштабується та розвивається. Завдання нашої команди це - створити найбільшу мережу юридичних центрів та надавати правову допомогу в кожному регіоні України.

  Комплексний підхід до надання правової допомоги
  Юридична компанія "Центр правової допомоги" спеціалізується на наданні всього комплексу юридичних послуг від консультацій до ведення найскладніших справ в судах різних інстанцій. Ключова мета нашої діяльності - комплексний правовий захист інтересів юридичних та фізичних осіб, їх прав і свобод в рамках українського законодавства.

  Гарантією перемоги в рішенні найскладніших справ клієнтів є грамотний підхід, багатий професійний і життєвий досвід наших юристів та адвокатів.

  Ми з гордістю відзначаємо високу компетенцію фахівців, що підтверджується позитивними відгуками наших клієнтів і довірчими стосунками з ними.
  Довіра клієнта - наша головна цінність
  Наша практика показує, що безвихідних ситуацій немає. Є тільки неправильно обрані способи врегулювання конфлікту. Ми пам'ятаємо та цінуємо кожного клієнта, оскільки дорожимо своєю репутацією і вдячні за будь-який зворотний зв'язок. Бути зручною, надійною та професійною компанією - один з основних принципів роботи нашого Центру.

  Адвокати, які переконані, що вони все у своїй області знають і нічому не можуть навчитися, працюють не у нас.

  У "Центрі правової допомоги" працюють тільки високопрофесійні адвокати. Кожен з наших фахівців отримав право здійснювати адвокатську діяльність, витримавши складний тестовий й усний іспит, і дав присягу адвоката.


  Професійні юридичні послуги від спеціалістів "Центру правової допомоги"
  Юристи та адвокати нашого Центру, ознайомившись з усіма матеріалами справи на першій консультації з клієнтом, в першу чергу думають не про те, як виграти справу в суді, а про те, як суду уникнути.

  Такий підхід до роботи вкрай необхідний, наприклад, в області сімейних правовідносин, де від конфліктів першими страждають діти. У більшості випадків при розділі майна, визначення місця проживання дитини та розміру аліментів у судовому розгляді нема потреби.

  Злагоджена робота колективу, колегіальне прийняття рішень по стратегії роботи в складних ситуаціях, аналіз чинної практики та прецедентів, а також вміння використовувати правові колізії, дають можливість нашим фахівцям досягати найвищих результатів роботи.
  Кожен юрист - спеціаліст своєї справи
  Кожен спеціаліст "Центру правової допомоги" спеціалізується на окремій галузі права, тим самим досягаючи вищого професіоналізму у своїй області.

  Ми впевнені, що вибір захисника власних інтересів будується на підставі довіри до нього, тому прагнемо не допускати розбіжностей слів зі справою. У кожній конкретній ситуації ми працюємо до тих пір, поки не досягнемо заздалегідь наміченого бажаного результату.

  Кожен фахівець має спеціалізацію у галузі права і великий практичний досвід. Середній стаж юридичної практики наших адвокатів - 20 років.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.