Консультація крипто юристів. Адвокат у сфері криптовалют

Крипто юристи та адвокати "Центру правової допомоги" вже більше 10 років працюють в області криптовалют та фінтеху, володіючи значним досвідом та безліччю успішних проектів.

Ви отримаєте вичерпну інформацію про законне використання Біткоін, Етеріум та інших криптовалют, практичні поради з питань розбудови криптовалютного бізнесу.

Індивідуальний підхід до кожного гарантує економію Вашого часу та коштів. Запишіться на прийом юриста.

 • Реєстрація суб’єктів підприємництва чи компаній, що працюють з криптоактивами;
 • консультування щодо умов ліцензування;
 • відкриття розрахункових рахунків для крипто-проектів, ICO;
 • супровід майнінг проектів, купівлі-продажу обладнання;
 • допомога криптоінвесторам в Україні та за її межами
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • ЛАЗАРЕНКО ЄВГЕН ЮРІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 15 років
  Отримання криптоліцензії: аналіз проекту, підбір юрисдикції; надання юридичної підтримки компаніям, які розробляють проекти на базі блокчейн-технологій, включаючи створення токенів та проведення ICO.
 • ВЕЛИЧКО ВІТАЛІЙ СЕРГІЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 8 років
  Юридична підтримка крипто-стартапів; комплексний юридичний супровід крипто-стартапів; розробка необхідної документації з урахуванням вимог місцевого законодавства.
 • ПРИСЯЖНЮК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 7 років
  Проведення юридичних досліджень та надання консультацій щодо блокчейн-проектів та їх перспектив; підготовка контрактів на оплату послуг у Біткоін або обмін криптовалют на фіатні гроші.
 • САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
  Ліцензія криптофонда: консалтинг, підбір юрисдикції, допомога у супроводі; створення IT договорів; адвокатський захист IT- бізнесу; юридичний супровід під час відкриття банківського рахунку.
 • ОРОПАЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 25 років
  Ліцензія на криптобанк: консалтинг, підбір рішення, створення криптобанку під ключ; захист прав та інтересів інвесторів; юридична підтримка під час ICO; податкові питання.
 • МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
  Випуск власного токена, токенізація активів: аналіз проекту, проходження комплаєнсу, підготовка політик та угод; оскарження рішень контролюючих органів та ін.
 • БОНДАРЕНКО АНДРІЙ МАКСИМОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Криптоконсалтинг: консультація з NFT, структурування криптодоходів, посібник з вибору юрисдикції, консультації з ринку P2P; допомога у виборі оптимальної юрисдикції.
 • ПАРХОМЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 16 років
  Допомога у плануванні передачі криптовалютного майна в Україні за певний товар, послугу та планування передачі спадкоємцю; реєстрація юридичної особи "під ключ".

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням юридичних питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у будь-якій сфері права.

  Хто такий крипто юрист?
  Юрист з криптовалюти – це юридичний експерт, який спеціалізується на питаннях, пов'язаних із криптоактивами, їх обігом, комісією, податками, торгівлею та блокчейн-технологіями. Він має глибокі знання про функціонування криптовалют, технічні аспекти блокчейну, регулювання криптовалют у різних юрисдикціях та супутніх питаннях кодування.

  Допомога юриста з питань криптовалюти для новачків включає у себе первину правову консультацію про законне використання Біткоін, криптовалют, NFT та інших цифрових активів. Ви дізнаєтесь про правила оподаткування і декларування, особливості правового регулювання в Україні, а також тенденції легалізації окремих елементів криптоекономіки.

  Навіщо потрібні юристи та адвокати з криптовалюти?
  Зростання попиту та використання цифрових активів, особливо криптовалют, також порушило складні юридичні питання, пов'язані з нормативним статусом, дотриманням законодавства, корпоративним правом, операціями з цінними паперами, боротьбою з відмиванням грошей, дотриманням законодавства та судовими процесами.

  Консультація крипто юристів необхідна для забезпечення юридичної підтримки та захисту інтересів окремих осіб та компаній, які займаються криптовалютами або планують увійти до цієї сфери. Криптовалюти мають особливі правові та фінансові аспекти, і неправильне розуміння чи невиконання відповідних законів та нормативних актів може призвести до серйозних наслідків.
  З якими питаннями можна звертатись до крипто юриста?
  Крипто юристи та адвокати з криптовалюти надають консультаційні послуги, щоб допомогти людям розібратися в юридичних питаннях, пов'язаних із криптовалютами, зокрема:

  • Регулювання криптовалюти у країні: яких правил необхідно дотримуватись при проведенні операцій з криптовалютою?
  • Ліцензування та реєстрація криптовалютних бірж: як проходити процес та що для цього потрібно?
  • Захист прав та інтересів інвесторів: які заходи захисту передбачені у разі шахрайства чи атак хакерів?
  • Податкові питання: які податкові зобов'язання є особам; як оподатковуються операції з криптовалютою?
  • Юридична підтримка при ICO: які документи та угоди мають бути розроблені для успішного проведення ICO?

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.