Адвокат по сімейним справам

Понад 10 років юристи "Центру правової допомоги" надають послуги в області сімейного права. Професійна підтримка у процесі розлучення і розподілу майна. Від початку до досягнення позитивного результату.
Ми зосереджені на вирішенні сімейних конфліктів. Більше тисячі задоволених клієнтів з нашою допомогою підготували потрібні заяви та клопотання, шлюбні договори й позовні заяви на розлучення.

Запишіться на безкоштовну консультацію сімейного адвоката!

 • Позовна заява до суду про розірвання шлюбу;
 • Стягнення аліментів;
 • Поділ майна подружжя;
 • Позбавлення батьківських прав;
 • Встановлення опіки;
 • Встановлення порядку спілкування з дітьми;
 • Обмежувальний припис стосовно кривдника;
 • Збільшення суми аліментів;
 • Оскарження виплат по аліментам.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв. від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • ЛЕДВІЖО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 10 років
  Консультації фізичних осіб з питань сімейного права; супровід клієнта в процесі розлучення; вирішення питань з батьківськими правами – їх позбавлення або обмеження для чоловіка/дружини.
 • ЛАЗАРЕНКО ЄВГЕНІЙ ЮРІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 15 років
  Вирішення питань поділу спільно нажитого майна подружжя в процесі розлучення; визнання шлюбу недійсним; визначення порядку спілкування одного з батьків, проживаючого окремо, з дітьми.
 • ДЯДЧЕНКО ДАРИНА ПЕТРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
  Здійснення процесів стягнення аліментів в судовому порядку, розірвання шлюбу подружжя; зменшення чи збільшення розміру виплат на дитину; підготовка та подання судових документів.
 • ШТАНГРЕТ ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Консультації з питань процесу розлучення за згодою сторін; стягнення аліментів в досудовому порядку; заміна документів після реєстрації шлюбу. • ПРИСЯЖНЮК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 7 років
  Консультація для фізичних осіб щодо питання визначення розмірів виплат на дитину; стягнення додаткових витрат; усиновлення дитини; встановлення та оскарження батьківства.
 • МАРЧЕНКО АЛЬОНА ВАЛЕРІЇВНА
  
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 13 років
  Досудове врегулювання питання про витребування виплат на дитину; судовий захист клієнтів у складних та особливо складних справах сімейних спорів; підготовка та подання позовів та інших судових документів.
 • НЕКРИЛОВ МАКСИМ АНДРІЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 6 років
  Представництво інтересів клієнта на досудовій стадії вирішення сімейних спорів; позбавлення батьківських прав; визначенні місця проживання та порядку спілкування та зустрічей з дитиною.
 • ПАРХОМЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 16 років
  Захист інтересів фізичних осіб у галузі сімейного права: розв'язання сімейних спорів; встановлення чи оскарження батьківства; захист прав дитини на майно та спадщину; стягнення аліментів; оскарження рішень суду.


Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням питань сімейного права понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері сімейного права.

  Адвокат із сімейних спорів
  Не можете вирішити сімейний спір? Ви не знаєте, як поділити майно, анулювати батьківство чи отримати опіку? Як укласти шлюбний договір або збільшити розмір виплати аліментів? Наші сімейні юристи допоможуть Вам вирішити будь-яку з цих проблем.

  За умови звернення до наших послуг, юристам та адвокатам вдасться забезпечити кваліфіковану юридичну підтримку. Вам не доведеться збирати необхідні документи самостійно, витрачати час на пошуки списку документації й так далі. Абсолютно всі спірні моменти у справах сім'ї будуть регулюватися досвідченим фахівцем. При цьому Ваше право буде надійно захищене від порушень.

  Фахівці сімейного права демонструють індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку.

  Переваги наших сімейних адвокатів
  Для того, щоб звільнити себе від вирішення проблем у даній категорії суперечок, радимо скористатися послугами професійного адвоката "Центру правової допомоги" у сімейних справах. Тільки досвідчений сімейний адвокат може повністю розвантажити Вас та звалити на себе всі проблеми, пов'язані з сімейними суперечками.

  Ми ретельно враховуємо будь-які деталі по сімейних справах, прораховуємо всі факти, які можуть вплинути на результат судового розгляду або врегулювання конфліктів в досудовому порядку. Ми знайомі з особливостями відповідного напряму судочинства і готові надати необхідну допомогу для перемоги в процесі з мінімальними витратами.
  Аліменти на дитину
  Батьки дитини мають право спільно визначити суму обов'язкових аліментних виплат, уклавши аліментну угоду. Договір про сплату аліментів на дитину оформлюється в письмовій формі й посвідчується нотаріусом.

  Батько і мати дитини повинні визначити розмір аліментів, строки та порядок виплати грошових коштів. Якщо один з батьків, який повинен виплачувати аліменти, не здійснює сплату, тим самим порушуючи умови договору, іншого з батьків слід звернутися до юриста для примусового стягнення аліментів.

  Примусова виплата аліментів встановлюється в судовому порядку, якщо один із батьків, який не проживає з дитиною, відмовляється добровільно надавати матеріальну допомогу на утримання дитини. Той з батьків, з яким проживає дитина, може витребувати сплату аліментів, звернувшись з позовом до суду.
  Розірвання шлюбу через суд

  Незгода одного з подружжя не може бути причиною відмови в розірванні шлюбу при наполяганні іншого. Інакше це може розцінюватися як примус до шлюбу, що є неприпустимим. У свою чергу суд уповноважений самостійно, або за клопотанням адвоката по розлученню надавати термін для примирення сторін.

  Як показує практика, тривалість терміну для обмірковування становить від одного до декількох місяців, але не більше півроку. Підставою для розірвання шлюбних відносин в суді є бажання хоча б одного з подружжя розлучитися. Якщо до припинення шлюбу прагнуть обоє з подружжя, то разом із заявою про розлучення вони надають суду нотаріально завірений договір.

  Поділ майна подружжя
  Відповідно до ст. 69 Сімейного кодексу України дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу.

  Поділ майна подружжя може здійснюється в добровільному або судовому порядку. Добровільний порядок застосовується, якщо подружжя домовилося щодо визначення часток кожного з них у праві на майно.

  Також при добровільному порядку потрібно прийти до згоди щодо конкретного поділу майна відповідно до цих часток.

  Сімейне законодавство встановлює спеціальну форму лише для договору про поділ нерухомого майна подружжя. Відповідно до ст. 69 СК України договір про розподіл майна подружжя, зокрема, житлового будинку, квартири, іншого нерухомого майна повинен бути нотаріально посвідчений.

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.