Страхування життя, здоров'я, майна. Автоцивілка

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Ви маєте можливість самостійно вибрати програму, яка максимально відповідає Вашим потребам. Ознайомитися з різними видами комплексних програм, підібрати необхідну для Вас програму страхування можна на нашому сайті.

Ви можете придбати поліс страхування для себе та своїх близьких прямо зараз! Дізнавайтеся про переваги наших програм, отримуйте консультацію та обирайте свій варіант!

Серед страхувань, які можна у нас оформити - всі основні види:
  • Страхування майна;
  • Страхування житла;
  • Страхування здоров'я (медичне страхування);
  • Автоцивілка;
Ще у нас вигідні умови по КАСКО, ОСАГО, Зеленій карті. Ми прагнемо розвиватися з технологіями - а головне - з бажаннями клієнтів.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Безкоштовна консультація
Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
Вузькопрофільні спеціалісти
Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
Обирайте кращих
Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, 3хв від ТЦ "Любава"
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
СВИРИД АРТЕМ
ІГОРОВИЧ
Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
Консультаційна допомога; супровід під час укладання страхових договорів, їх правова експертиза та оцінка.
ТУРИК НАЗАР
ІВАНОВИЧ
Юристт. Юридичний стаж - 5 років
Швидке вирішення практично будь-якої проблеми у сфері ОСАГО. Можливість стягнути компенсацію у повному розмірі, включаючи відшкодування моральної шкоди від страховика.
ГЛУЩЕНКО ВОЛОДИМИР БОРИСОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 20 років
Оскарження через суд відмови у виплаті страхового відшкодування або заниження його суми, у тому числі внаслідок ДТП; представлення інтересів фізичних та юридичних осіб у суді.


САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
Оскарження ухвал про адміністративну відповідальність; стягнення вартості ремонту автомобіля після ДТП; спори зі страховими компаніями зі страхових виплат (ОСЦПВ, КАСКО).
ОРОПАЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

Адвокат. Юридичний стаж - 25 років
Досудове врегулювання конфліктів із страховими компаніями; складання документів для подання до суду; допомогу зі стягнення страхового відшкодування.
ОСТРИЙ ТАРАС ВІТАЛІЙОВИЧ

Юрист. Юридичний стаж - 5 років

Консультування з питань страхування майна, здоров'я; ведення переговорів безпосередньо зі страховими компаніями; підготовка всієї необхідної документації.

ЛАГУТІН ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ

Юрист. Юридичний стаж - 5 років
Консультації щодо правових аспектів автострахування; аналіз ситуації та оцінка ймовірності її успішного вирішення; досудове врегулювання конфлікту із страховою компанією.
БОНДАРЕНКО ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
Адвокат. Юридичний стаж - 21 рік
Представлення інтересів клієнта в суді.
контроль за виконанням судового рішення; вирішення спорів зі страховими компаніями щодо невиплат страхового відшкодування;
Центр правової допомоги Київ
Центр правової допомоги м.Київ

Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням страхових питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері страхування права.

Страхування майна
Щовечора ми повертаємося додому, де нам добре і спокійно. Невелика тиха студія, величезна квартира з гучними дітьми або приватний будинок далеко від міської метушні - житло у всіх різне. У всіх випадках його господар вкладає чимало коштів, сил і часу в те, щоб зробити свою домівку затишною і комфортною. Але як вберегти житло від непередбачених обставин? Для цього існують відповідні програми страхування майна.

Страхування дозволяє фінансово захистити свій добробут і зберегти капітал. Але, по суті, це лише мала частина того, які насправді переваги має страхування перед іншими фінансовими інструментами. Застрахувавшись, Ви станете на крок попереду непередбачуваних життєвих ситуацій.
Страхування життя та здоров'я
Страхування життя забезпечує найцінніше, що Ви маєте. За допомогою страхування життя можна створити фінансовий резерв для виходу на пенсію, накопичити капітал для досягнення різних цілей. Воно гарантує отримання коштів незалежно від допомоги, що надається відповідно до системи державного пенсійного та соціального страхування.

Також ніхто не може гарантувати абсолютну безпеку і захист від неприємностей. Програма страхування від нещасних випадків - це вибір відповідальних людей, які цінують життя і піклуються про свою сім'ю.

Пропонуємо програми добровільного страхування здоров'я на випадок гострої хвороби, а також від нещасного випадку. Це один з найбільш надійних і ефективних способів захистити себе і своїх близьких від витрат, обумовлених необхідністю лікування в разі погіршення стану здоров'я.
Автострахування
Автострахування - це надійний захист Вашого автомобіля або іншого транспортного засобу від пошкодження або втрати, а також страхування відповідальності водія. Страхування авто потрібна навіть досвідченим водіям, які залишили під колесами не одну сотню тисяч кілометрів.

  • Добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО)
  • Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ)
  • Автозахист
  • Зелена карта

Запишіться на консультацію юриста

Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
Ваше імя*
Ваш телефон*
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.