Страхування життя, здоров'я, майна. Автоцивілка

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Ви маєте можливість самостійно вибрати програму, яка максимально відповідає Вашим потребам. Ознайомитися з різними видами комплексних програм, підібрати необхідну для Вас програму страхування можна на нашому сайті.

Ви можете придбати поліс страхування для себе та своїх близьких прямо зараз! Дізнавайтеся про переваги наших програм, отримуйте консультацію та обирайте свій варіант!

Серед страхувань, які можна у нас оформити - всі основні види:
 • Страхування майна;
 • Страхування житла;
 • Страхування здоров'я (медичне страхування);
 • Автоцивілка;
 • Ще у нас вигідні умови по КАСКО, ОСАГО, Зеленій карті. Ми прагнемо розвиватися з технологіями - а головне - з бажаннями клієнтів.
Запитайте юриста онлайн!
Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*

При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте за конкретні дії, а не за розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста.
 • Вузькопрофільні спеціалісти
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 10 років у юридичній сфері.
 • Обирайте кращих
  Команда юристів проконсультувала понад 19800 клієнтів. 80% позитивний результат.

Більше відгуків на нашому YouTube каналі. Переходь та перевір.

Підписуйся на наш Телеграм канал. Будь в курсі останніх новин.

Готові вирішити Вашу проблему?

Напишіть Ваше ім'я та номер телефону. Отримайте безкоштовну консультацію профільного юриста.
Оберіть регіон*
При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.

Наші переваги

Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується.

Досвідчені спеціалісти
Юристи з досвідом роботи у державних установах, які знають як вирішити вашу проблему.
Юрист на звязку 24/7
Спеціаліст завжди готовий прийняти Ваш дзвінок. Надати консультацію та допомогти Вам у вирішені Вашого питання.
Комфортне розташування
Київ, 7хв від м.Олімпійська
Київ, 4 хв. від м. Лівобережна
Харків, 6хв від м.Університет
Черкаси, будівля Укртелекому
Львів, 8 хв від Соборної площі
Чернівці, 3 хв від Центральної площі
Одеса, 10 хв від Грецької площі
Дніпро, 2хв від ЦУМ
Юристи "Центру правової допомоги"
Ваші інтереси під захистом кращих фахівців у сфері права
 • БРОВКІНА АЛІНА СЕРГІЇВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 4 роки
  Консультаційна допомога; супровід під час укладання страхових договорів, їх правова експертиза та оцінка.
 • ТУРИК НАЗАР
  ІВАНОВИЧ
  Юристт. Юридичний стаж - 5 років
  Швидке вирішення практично будь-якої проблеми у сфері ОСАГО. Можливість стягнути компенсацію у повному розмірі, включаючи відшкодування моральної шкоди від страховика.
 • ЛАЗАРЕНКО ЄВГЕНІЙ ЮРІЙОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 15 років
  Оскарження через суд відмови у виплаті страхового відшкодування або заниження його суми, у тому числі внаслідок ДТП; представлення інтересів фізичних та юридичних осіб у суді.


 • САПОНОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
  Адвокат. Юридичний стаж - 31 рік
  Оскарження ухвал про адміністративну відповідальність; стягнення вартості ремонту автомобіля після ДТП; спори зі страховими компаніями зі страхових виплат (ОСЦПВ, КАСКО).
 • ОРОПАЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
  
  Адвокат. Юридичний стаж - 25 років
  Досудове врегулювання конфліктів із страховими компаніями; складання документів для подання до суду; допомогу зі стягнення страхового відшкодування.
 • ХАЛИМЕНДИК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
  Юрист. Юридичний стаж - 19 років

  Консультування з питань страхування майна, здоров'я; ведення переговорів безпосередньо зі страховими компаніями; підготовка всієї необхідної документації.

 • ЛАГУТІН ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ
  Юрист. Юридичний стаж - 5 років
  Консультації щодо правових аспектів автострахування; аналіз ситуації та оцінка ймовірності її успішного вирішення; досудове врегулювання конфлікту із страховою компанією.
 • ПАРХОМЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
  Адвокатеса. Юридичний стаж - 16 років
  Представлення інтересів клієнта в суді.
  контроль за виконанням судового рішення; вирішення спорів зі страховими компаніями щодо невиплат страхового відшкодування;

Успішна практика наших юристів та адвокатів

Розгляд справ клієнтів та підтвердження позитивного результату
  Як нас знайти?
  У юридичній компанії "Центр правової допомоги" Ви отримуєте послуги, які виконуються якісно та оперативно. Уся інформація клієнтів конфіденційна, а кожне питання аналізується нашими штатними юристами.
  вул. Антоновича 58, 7хв. від метро Олімпійська
  вул. Чернишевська 54, 7 хв. від метро Університет
  пл. Героїв Майдану 1, 2 хв. від ЦУМ
  вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А, 4 хв. від метро Лівобережна
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Олімпійська

  ЦПД знаходиться у 7 хв. від м. Олімпійська. Від метро по вул. Васильківській прямуєте до перехрестя вул. Ділової, прямуєте до перехрестя на вул. Антоновича. Біля ЦПД знаходиться Інститут електрозварювання ім. Патона та зупинка "Вулиця Ділова".

  ЦПД у м. Харків, маршрут від м. Університет
  ЦПД у м. Харків знаходиться у 8 хв. від м.Університет. По вул.Свободи, прямуючи повз Департамент охорони здоров'я та Виконавчу службу до повороту на вулицю Чернишевська. Навпроти ЦНАПу Київського району знаходиться двоповерхова будівля ЦПД.
  ЦПД у м. Дніпро, маршрут від зупинки "ЦУМ"
  ЦПД у м. Дніпро знаходиться в центрі міста на площі Героїв Майдану, 1. ЦПД знаходиться через дорогу від ТЦ "ЦУМ" та "Пасаж". Позаду офісного приміщення розташований Свято-Троїцький собор. Поряд розташований Апеляційний господарський суд.
  ЦПД у м. Київ, маршрут від м. Лівобережна
  ЦПД у м.Київ знаходиться в ТЦ "КОМОД", у трьох хвилинах ходьби від метро "Лівобережна". По праву сторону Центру знаходиться Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі, позаду розташований ЖК "Комфорт Таун", Лівобережний Поштамт.
  вул. Катерининська, 37, 10 хв. від Грецької площі
  вул. Університетська, 3, 3 хв від Центральної площі
  вул. Байди Вишневецького 34, центральний вхід "Укрпошта", 2 поверх
  вул. Пекарська 41, 8 хв. від Соборної площі
  ЦПД у м. Одеса, зупинка "Вулиця Єврейська"

  ЦПД у м. Одеса знаходиться в центрі міста за адресою вулиця Катерининська 37. Прямуючи ід зупинки "Вулиця Єврейська", Ви зустрінете готель Premier Geneva та California Odesa.. Повертаючи праворуч на вулицю Катерининську можна побачити Управління СБУ в Одеській області.

  ЦПД у м. Чернівці, зупинка "Кінотеатр Чернівці"
  ЦПД у Чернівцях знаходиться у 2 хв. від зупинки "Кінотеатр Чернівці".  Навпроти Центру знаходиться ТЦ "Міленіум", в сусідній будівлі відділення ПриватБанку та Нової Пошти №28. Паралельно по Центрльній площі, знаходиться Апеляційний суд Чернівецької області.
  ЦПД у м. Черкаси, Соборна площа
  ЦПД у м. Черкаси знаходиться у колишній будівлі Главпоштамту, в приміщення відділення Укрпошти №1, у трьох хвилинах від зупинки «Площа Соборна». Навпроти ЦПД розташована Черкаська обласна державна адміністрація та готель «Оптіма».
  ЦПД у м. Львів, зупинка "Військовий госпіталь"
  ЦПД знаходиться у 8 хв. від зупинки "Військовий госпіталь". По маршруту зустрінете Костел Святого Лаврентія, на перехресті знаходиться Львівський національний університет ветеринарної медицини, який знаходиться через дорогу від офісу ЦПД
  Центр правової допомоги Київ
  Центр правової допомоги м.Київ

  Спеціалісти "Центру правової допомоги" професійно займаються вирішенням страхових питань понад 10 років. Експертне знання Законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату, навіть у найскладніших випадках.

  Великий практичний досвід у супроводі фізичних та юридичних осіб, дає можливість надавати якісні юридичні послуги в режимі онлайн - цілодобово 24/7

  Зіштовхнувшись із законом сам на сам, більшість громадян плутаються у переплетінні законів, норм та правок до них. Саме тому, щоб уникнути плутанини та марної витрати часу, рекомендуємо Вам звернутись у ЦПД.

  Юридичну консультацію надаємо абсолютно безкоштовно за номером телефону або в офісі компанії. Подальші дії, для вирішення питання, надаються на платній основі згідно з кошторисом "Центру правової допомоги". Юристи та Адвокати нашої компанії мають великий практичний досвід у сфері юриспруденції. У Вас є можливість отримати консультацію у сфері страхування права.

  Страхування майна
  Щовечора ми повертаємося додому, де нам добре і спокійно. Невелика тиха студія, величезна квартира з гучними дітьми або приватний будинок далеко від міської метушні - житло у всіх різне. У всіх випадках його господар вкладає чимало коштів, сил і часу в те, щоб зробити свою домівку затишною і комфортною. Але як вберегти житло від непередбачених обставин? Для цього існують відповідні програми страхування майна.

  Страхування дозволяє фінансово захистити свій добробут і зберегти капітал. Але, по суті, це лише мала частина того, які насправді переваги має страхування перед іншими фінансовими інструментами. Застрахувавшись, Ви станете на крок попереду непередбачуваних життєвих ситуацій.
  Страхування життя та здоров'я
  Страхування життя забезпечує найцінніше, що Ви маєте. За допомогою страхування життя можна створити фінансовий резерв для виходу на пенсію, накопичити капітал для досягнення різних цілей. Воно гарантує отримання коштів незалежно від допомоги, що надається відповідно до системи державного пенсійного та соціального страхування.

  Також ніхто не може гарантувати абсолютну безпеку і захист від неприємностей. Програма страхування від нещасних випадків - це вибір відповідальних людей, які цінують життя і піклуються про свою сім'ю.

  Пропонуємо програми добровільного страхування здоров'я на випадок гострої хвороби, а також від нещасного випадку. Це один з найбільш надійних і ефективних способів захистити себе і своїх близьких від витрат, обумовлених необхідністю лікування в разі погіршення стану здоров'я.
  Автострахування
  Автострахування - це надійний захист Вашого автомобіля або іншого транспортного засобу від пошкодження або втрати, а також страхування відповідальності водія. Страхування авто потрібна навіть досвідченим водіям, які залишили під колесами не одну сотню тисяч кілометрів.

  • Добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО)
  • Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ)
  • Автозахист
  • Зелена карта

  Головні новини дня

  Щоденна підбірка цікавих та актуальних новин в Україні, зміни законодавчих норм від адвокатів компаннії

   Запишіться на консультацію юриста

   Просто вкажіть ім'я та телефон і вирішіть своє питання сьогодні
   Оберіть регіон*
   При відправлені форми, Ви даєте згоду на опрацювання своїх персональних даних згідно з політикою конфіденційності.